دونووان میچل با 5 سال حداکثر تمدید تازه کار 195 میلیون دلار با یوتا جاز موافقت می کند


Ty Sullivan و Austin Brown ، نمایندگان CAA Sports به ESPN گفتند ، دونووان میچل ، ستاره یاز جاز ، موافقت خود را با 5 سال افزایش 195 میلیون دلار تازه کار اعلام کرده است

میچل ، 24 ساله ، به سرعت به یکی از بازیکنان جوان و منفجره در NBA تبدیل شد ، که یک سنگ بنای فوری برای سازمان جاز بود.

این معامله شامل یک بند پله برقی 30 درصدی است که در صورت رأی دادن میچل به یکی از سه تیم کل NBA ، پایه تضمین شده 163 میلیون دلاری را به 195 میلیون تبدیل می کند.

منابع گفتند که مذاکرات با حداکثر تمدید به سرعت پیش رفت و سالیوان و براون صبح روز یکشنبه با رئیس جاز ، دنیس لیندزی و مدیر کل جاستین زانیک ، نهایی شدند.

میچل در فصل عادی میانگین حرفه ای خود 22.7 امتیاز و 4.0 پاس گل دارد و حتی در پلی آف نیز بهتر است.

میچل در 23 بازی پلی آف شغلی به طور متوسط ​​27.3 امتیاز ، از جمله 36.3 امتیاز در هفت بازی فصل گذشته را کسب کرد ، وقتی که به مایکل جوردن و آلن ایورسون به عنوان تنها بازیکن در تاریخ پیوست ، در دور اول به دنور ناگتس باخت. NBA ، که دارای یک جفت بازی با بیش از 50 امتیاز در یک سری پلی آف است.

میچل در جریان نایب قهرمانی تازه کار سال خود ، پس از کارملو آنتونی ، که با ضربات برنده با میانگین 20.5 امتیاز در هر بازی ، بهترین گلزن تیم پلی آف بود ، به اولین تازه کار تبدیل شد. میانگین امتیاز او هر فصل افزایش می یابد. او فصل گذشته به طور متوسط ​​24.0 امتیاز در هر بازی داشت ، در حالی که پاس گل (4.3 در هر بازی) ، گلزنی (449/0) ، 3 امتیاز (366/0) و پرتاب آزاد داشت. (.863).

حتما بخوانید:
انجام فشارهای فشاری طاقت‌فرسا {به اندازه‌ی کافی} کافی است - این است حتی سخت‌تر انجام اسباب بازی

یوتا انتظار دارد در این فصل یکی از بهترین تیم های کنفرانس غربی را در اختیار داشته باشد ، لیستی شامل بازگشت مهاجم دریک فاورز به آژانس رایگان و جذب مجدد جاردن کلارکسون.

میچل دومین عضو کلاس پیش نویس NBA 2017 است که متعهد به حداکثر تمدید است. دآارون فاکس ، نگهدارنده پادشاهان ساکرامنتو ، با یک معامله 5 ساله 163 میلیون دلاری موافقت کرده است که می تواند به 195 میلیون دلار نیز افزایش یابد و به پله های برقی All-NBA برسد.

جیسون تاتوم ستاره بوستون سلتیکس یکی دیگر از اعضای جوان All-Star در کلاس پیش نویس است که انتظار می رود حداکثر تمدید قرارداد را دریافت کند.


منبع: panjere-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید