در ماتارازو اشتوتگارت ، فوتبال آمریكا از قبل مربی ای در یكی از بزرگترین باشگاههای اروپا دارد.


من اغلب از طرفداران در ایالات متحده می شنوم که آنها آرزو می کنند روزی را تجربه کنند که “یکی از آنها” فرصتی برای مربیگری یک باشگاه بزرگ در یکی از بزرگترین لیگ های اروپا پیدا کند. شاید برخی به دلیل عدم آگاهی کامل از وجود یکی از آنها ، معذور باشند.

Pellegrino Matarazzo و VfB اشتوتگارت مانند یک دست و یک دستکش در کنار هم قرار می گیرند ، به این دلیل که هر دو برای هر کسی که توجه کامل نداشته باشد ، در زیر رادار قرار می گیرند. ماتارازو یک ایتالیایی اهل آمریکا و در نیوجرسی است. این واقعیت که او به عنوان جوانی که در آلمان فوتبال لیگ دسته پایین بازی می کرد ، به دور از سیاست های داخلی فوتبال آمریکا یا ماهی قرمز فوتبال لیگ برتر فوتبال ، مسیر مستقل خود را طی کرد ، نباید او را کمتر کند. جالب هست. برعکس ، در واقع

اشتوتگارت – که روز شنبه به مصاف بایرن مونیخ می رود (9:20 صبح ET ، پخش مستقیم از ESPN + در ایالات متحده) – همیشه در میان مهمترین باشگاههای آلمان رتبه بندی خواهد شد ، به هر حال برای من ، شاید به این دلیل که در سالهای شکل گیری من آنها واقعا بالا بودند ، برنده جام قهرمان در سال 1984 این موفقیت را تکرار کردند و در سال 2007 دوباره زیر نظر آرمین وه این کار را انجام دادند. از آن زمان به بعد ، فقط سه باشگاه – بایرن ، VfL ولفسبورگ و بوروسیا دورتموند – قهرمان بوندس لیگا شده اند.

آنها همچنین باعث جذب جمعیت می شوند. اشتوتگارت حتی در فصل گذشته که به بوندس لیگای دوم سقوط کرد ، مرتباً نزدیک به 50 هزار نفر را به مرسدس بنز آرنا جذب می کرد. اگر این ، در زمان های دشوار برای ورزش ، باشگاه بزرگی نیست ، پس باید تعجب کنید که واقعاً چیست.

– ESPN + Bundesliga: پخش زنده بازی ها و تکرارها (فقط ایالات متحده)
– راهنمای تماشاگران ESPN +: بوندسلیگا ، سری A ، MLS ، جام حذفی و غیره

من آزادانه اعتراف می کنم که اشتوتگارت یکی از شهرهایی است که واقعاً دلم برایش تنگ شده در حالی که در طی این همه گیری دور می مانم. شهر واقع در رودخانه نکار معمولاً به عنوان یک آهنربای توریستی واجد شرایط نیست. به احتمال زیاد بازدیدکنندگان به شهرهای زیبا و روستاهای مجاور جنگل سیاه سر می زنند ، اما یک لبه شهری به پایتخت بادن-وورتمبرگ وجود دارد که مقاومت در برابر آن دشوار است. این تمیز است سوابيا، از آنجا که این منطقه مشهور است و گویش محلی جذابیت های خاص خود و همچنین غذاهای مخصوص آشپزی را دارد.

حتما بخوانید:
میز اسنوکر - چه چیزی می توانید از منتقدان خود مطالعه کنید

چند فصل گذشته سالهای یو یو بود که اشتوتگارت با وجود جذابیتی که داشت کاملاً جذاب شد خدمه آسانسور (“تیم آسانسور”). در سال 2016 آزاد شدند ، آنها مستقیماً و برای سال 2019 بازگشتند و در اولین سوال در تابستان به پرواز برتر رسیدند.

2. فرار از بوندسلیگا بسیار دشوار است هنگامی که در آنجا هستید. فقط از Hamburger SV بپرسید ، که اکنون سومین سال متوالی در سطح دوم است. کاری که اشتوتگارت توانست این کار را انجام دهد ، به یک بخت در یک مسابقه نزدیک بود ، اما بیشتر به دلیل حکمرانی خوب. این جلسه در اجلاس با توماس هیتزلسپرگر ، رئیس هیئت مدیره و رئیس این ورزش آغاز می شود. بله ، همان توماس هیتزلسپرگر از استون ویلا ، اشتوتگارت و آلمان به عنوان بازیکن مشهور است.

Hitzlsperger از نزدیک با نام دیگری که طرفداران فوتبال انگلیس شناخته می شوند ، Sven Mislinat همکاری می کند. پس از مشاجره به عنوان رئیس جذب آرسنال ، Mislinat – که به عنوان رئیس اطلاعات بسیار موفق دورتموند شناخته می شود – به عنوان مدیر ورزشی محترم اشتوتگارت در مکان مناسب قرار گرفته است.

تقریباً یک سال به عقب برگردید و Hitzlsperger و Mislintat تصمیم گرفتند که خدمات مربی تیم والتر را که چند ماه قبل توسط کیل جذب شده بود ، کنار بگذارند. والتر به فوتبال خوب شهرت داشت ، اما از نظر بالینی چیزی از دست رفته بود و در مورد توانایی باشگاه در صعود به فوتبال شک داشت. از کادر مربیگری هافنهایم ، جایی که او چیزهای زیادی از جولیان ناگلسمن آموخته بود ، وارد ماتارازو شوید.

تأكید بر استفاده از سبك جدیدتر با شمارنده های سریع بهتر و یك بازی انتقال كارآمد با توپ و بدون توپ و همچنین ذهنیت قوی تر و خشن تر بود. Hitzlsperger و Mislintat معتقد بودند ، حتی زمانی که نتایج بلافاصله پس از شکست ویروس کرونا در بهار اشتباه شد. شکست های برگشت ویسبادن و کیل باعث شده است که بسیاری فکر کنند اخراج دیگری روی کارت است. در عوض ، ماتارازو قرارداد تمدید شده ای تا سال 2022 گرفت که حتی به افزایش آن نیز بستگی ندارد.

در اینجا ما هستیم ، هشت بازی در مبارزات جدید بوندس لیگا و اشتوتگارت ، تحت هدایت آمریکایی ، پس از پیروزی 3-2 برابر رقیب جنوب غربی فرایبورگ ، هشتمین بازی بدون شکست است.

حتما بخوانید:
UFC درست است یا نه - چرخش سریع Deiveson Figueiredo یک اشتباه است. تونی فرگوسن عنوانی دریافت خواهد کرد

نوبت شنبه با 3: 3 در هنگام بازدید از باشگاه قدیمی ماتارازو هوفنهایم (تکرار ESPN + را در ایالات متحده پخش کنید) نمونه آنچه ما از آن می دیدیم بود شوابن تا کنون: مراحل اطمینان کنترل و تعویض موثر بازی ، گاهی فشار بر دفاع ، اما در نهایت عزم راسخ که باعث شد آنها با یک امتیاز دیررس توسط مارک-الیور کمپف یک امتیاز کسب کنند.

آنچه من بیشتر در مورد اشتوتگارت دوست دارم تأکید بر جوانی است ، اما با یک قدمت کوچک بسیار مهم ، استفاده از سه پشت به عنوان یک عنصر سازنده. او هر از چند گاهی تکان می خورد ، اما نه با اضطراب در مقابل گرگور کوبل عالی و امیدوار کننده. کمپف فوق الذکر همه چیز را در پس زمینه بازیگران گردان اطراف خود نگه داشت.

در خط هافبک چند جانبه و با حضور تانگی کولیبالی 19 ساله و ملی پوش باتجربه ژاپنی واتارو اندو چیزهای زیادی وجود دارد که می تواند دوست داشته باشد. تجربه و دانش حاصل از گونزالو کاسترو و دانیل دیدوی است.

وینگر کنگوئی ، سیلاس وامانگیتوکا ​​، فقط 21 ساله ، یک بازیکن سریع و اجباری است که می تواند دفاع را شکنجه کند و همچنین گلزنی کند. مهاجم آرژانتینی ، نیکولاس گونزالس ، با مهارت و توانایی بالایی در تکمیل ، بهترین گروه بسیار قدرتمند است. در حقیقت ، اگر آنها مجبور بودند آن را بفروشند ، اشتوتگارت مبلغ خالصی برای گونزالس دریافت می کرد. متأسفانه ، او شنبه زانوی چپ خود را مصدوم کرد و چند هفته دیگر در دسترس نخواهد بود زیرا هم تیمی هایش یک مسابقه دشوار را آغاز می کنند ، در دو مسابقه از سه مسابقه بعدی باید بایرن و دورتموند روبرو شوند.

مربی آمریکایی در قلب یکی از داستانهای موفقیت بزرگ و بعید در هر لیگ برتر اروپا قرار دارد. حتی باشگاه های بزرگی مانند اشتوتگارت نیز باید با بودجه محدود و شوابن یک سوزن تحریک کننده را سوراخ کرده اند. ماتارازو ، به همراه هیتزل اسپرگر ، Mislintat و بسیاری دیگر از کارکنان ، به عنوان بخشی از یک تلاش گسترده و مشترک ، به سرنوشت این باشگاه بزرگ آلمانی کمک کردند.

اگر ماتارازو در MLS بازی کرده یا آموزش دیده باشد ، احساس می کنم که او بیشتر به خاطر کارهایش مورد توجه هواداران در وطن خود قرار خواهد گرفت. با این حال ، هرگز برای شروع دیر نیست.


منبع: panjere-news.ir