[ad_1]

نیاز به آگاهی و ابزار تحقیق سرطان بیش از هر زمان دیگری مهم است. ESPN و بنیاد V به پیروزی بر سرطان اختصاص یافته اند. 1-12 دسامبر ، با شروع روز سه شنبه ، روز جهانی اهدا ، هفته V در ESPN برگزار می شود.

در این زمانهای دشوار ، مبارزه بین ESPN و بنیاد V علیه سرطان متوقف نشده است. اگر می توانید ، لطفا با مراجعه به تحقیقات سرطان حمایت کنید V.org / اهدا.

به یاد داشته باشید که 100٪ کمک های مالی به بودجه تحقیقات و برنامه های سرطان اختصاص می یابد.

آنچه در هفته V می آید اینجا است:

2 دسامبر: ESPN کلاسیک مردانه Jimmy V

3 دسامبر: کلاسیک برای زنان Jimmy V

4 دسامبر: روز استوارت اسکات

ما زندگی و میراث نماد ESPN استوارت اسکات را جشن می گیریم. شما می توانید با اهدا به صندوق تحقیقات او یاد و خاطره اسکات را گرامی بدارید. این صندوق همچنین از محققان اقلیت و تحقیقات در مورد چرایی احتمال ابتلا به برخی سرطان ها بر جمعیت اقلیت حمایت می کند. اگر می توانید همین حالا بدهید V.org/STUART

ESPN همچنین سری محدودی از تی شرت های Boo-Yah را تولید کرده است. آن ها هستند برای خرید موجود است. برای هر پیراهن خریداری شده تا 31 ژوئیه ، TSC و Threadless 25 دلار به بنیاد تحقیقات سرطان یادبود استوارت اسکات کمک خواهند کرد.

4 دسامبر: جیمی وی کلاسیک بسکتبال زنان

بازی

8:03

در سال 2014 ، استوارت اسکات به دلیل مبارزه شجاعانه خود علیه سرطان برنده جایزه جیمی V شد.

5 دسامبر: شب “مثل جهنم” UFC

11 دسامبر: مسابقات MLBPA Fortnite

بازیکنان MLB در Battle Royale با یکدیگر رقابت می کنند تا در مورد بهترین لیگ های بزرگ Fortnite لاف بزنند. 300000 دلار جایزه بین برندگان توزیع می شود و به موسسه خیریه منتخب بازیکن از جمله بنیاد V اهدا می شود.

[ad_2]

منبع: panjere-news.ir

ایندکسر