[ad_1]

ویال ها در ساعت 2:30 بعد از ظهر از پورتلند ، اورگان آماده حرکت هستند و هر یک از آنها دارای یک برچسب منحصر به فرد با نام ، تاریخ سفر و مقصد بر روی آنها چاپ شده است. اواسط سپتامبر پنج روز مانده به آغاز مسابقات LPGA کامبیا پورتلند کلاسیک است و مانوری کاملاً کوروگرافی در پیش است ، به پیچیدگی هر چیز دیگری در مسابقات.

راننده Next Flight Out ، سرویس تحویل خانه به خانه ، در حال حاضر آماده است تا نمونه برداری کند – نه قبل و نه قطعاً بعد. سپس آنها – به همان سرعتی که راننده احتمالاً و به طور قانونی رانندگی می کند – به فرودگاه پورتلند منتقل می شوند.

برای رسیدن به فرودگاه و هواپیما فقط یک ساعت پنجره فرصت وجود دارد. این بار ویال ها پرواز کردند و در حدود یک ساعت و چهل دقیقه آنها به فرودگاه سانفرانسیسکو رسیدند ، جایی که راننده دیگری منتظر دروازه بود ، آماده بود آنها را بیرون بکشد ، آنها را از فرودگاه بیرون بکشد و آنها را به مقصد برساند ، آزمایشگاه آزمایش Eurofins.

این ویال ها ، حاوی نمونه هایی از سواب های دهان یا بینی بازیکنان ، بخشی از یک هدف اصلی است: آزمایش ورزشکاران LPGA در زمان رکورد COVID-19 به منظور پاک شدن آنها برای هر مسابقات.

بدون شرکت های خصوصی و پیمانکاران مانند Eurofins – که تجهیزات آزمایشگاهی ، شناسایی و حفاظت ویروس در محل و خارج از سایت را ارائه می دهند – تور LPGA ممکن است در طی یک بیماری همه گیر ادامه نداشته باشد و سایر رویدادهای ورزشی حتی برگزار نشود. اما هر تورنمنت و مسابقه ای به یک توالی منطقی بسیار پیچیده نیاز دارد.

Dan Broman ، مدیر واحد تجارت یوروفینز ، گفت: “این رقص است که اتفاق می افتد – بسیاری از قطعات مختلف باید دقیقاً طبق برنامه کار کنند تا همه چیز بدون اشکال اتفاق بیفتد. یک قطعه از دست رفته است و ما می خواهیم کل ساختار از هم بپاشد.” او گفت.

مانند هر تعقیب و گریز با سرعت بالا ، یک طرح پشتیبان نیز وجود دارد. اگر نمونه ها به موقع به فرودگاه نرسند و اگر پرواز بعدی ساعت ها فاصله داشته باشد ، اگر این به معنای صرفه جویی در چند ساعت باشد ، راننده می تواند نمونه ها را با ماشین به نزدیکترین آزمایشگاه منتقل کند. به طور معمول ، برگزارکنندگان مسابقات تلاش می کنند 8-10 ساعت از چرخه تست 24 ساعته معمول تراشیده و در 6 ساعت نتیجه دهند. برومن گفت: “گاهی اوقات ، مانند مسابقات در مناطق دور افتاده ایالت ، رانندگی در آزمایشگاه در شهرهای بزرگتر از پرواز منطقی تر است.”

رقبا نقش عمده ای در این رقص دارند. بازیکنان LPGA گروهی را با علامت “نتایج مورد انتظار” دریافت می کنند و اجازه دارند به تنهایی ورزش کنند و بیرون بروند ، اما در خانه مجاز نیستند.

برای LPGA ، این رویه های جدید به معنای تغییر نقش در سازمان و دریافت کمک اضافی در سازماندهی ، حمل و نقل افراد و ویال ها و اطمینان از انجام به موقع آزمایش بود. برومن گفت: “این 100-200 نفر بیشتر درگیر یک واکنش زنجیره ای برای هر مسابقات هستند.”

هنگامی که مسابقات Invicta Fighting Championships ، تبلیغات حرفه ای MMA آمریکایی برای زنان مبارز ، رویدادهایی را برگزار می کند ، آنها چندین لایه محافظت را پشت سر می گذارند. سازمان دهندگان ابتدا هر ورزشکار را با آزمایش واکنش زنجیره ای پلیمراز (PCR) ، متداول ترین روش ، آزمایش می کنند. در صورت منفی بودن آزمایش ، ورزشکاران به آزمایش آنتی ژن روی می آورند (که اغلب آزمایش سریع نامیده می شود) و در صورت منفی بودن ، سرانجام آزمایش دوم PCR انجام می شود. در ژانویه در کانزاس سیتی Invicta 41 ، آزمایش آنتی ژن یک ورزشکار پس از منفی بودن تست اولیه PCR مثبت بود. Shannon Knapp ، رئیس سازمان ، گفت که مبارزه خاتمه یافت و این ورزشکار استخدام شد تا فوراً محل را ترک کند.

در حالی که ورزشکاران Invicta منتظر نتیجه هستند ، حتی برای یک تمرین انفرادی نمی توانند اتاق هتل خود را ترک کنند. امسال ، کایتلین یانگ برای اولین بار در کار نظامی خود ، شب قبل از نبرد در کانزاس سیتی در اتاق هتل خود پاتوق کرد و تلویزیون تماشا کرد و غذا سفارش داد. او گفت: “من کمی به وزنم توجه کردم ، زیرا تو نمی خواهی دیوانه شوی ، اما غیر از این ، من حالم را سرد می کردم. خیلی عجیب بود.” او معمولاً باید وزنه ها را تمرین می داد و می دوید تا شب قبل از یک جدال بزرگ نگران نشود.

از آنجایی که سازمان های ورزشی فعالانه به فکر برگرداندن هواداران به ورزشگاه ها و زمین ها هستند ، آنها به آینده آزمایش نیز فکر می کنند. استیسی کالینز ، مدیر عملیات LPGA تور ، بر اساس صحت نتایج ، گفت: اگرچه آزمایش سریع آنتی ژن به راحتی در دسترس است ، اما سازمانها هنوز به آزمایش PCR متکی هستند زیرا “استاندارد طلایی برای آزمایش” است. کالینز افزود ، اگر آنها بتوانند راهی ایمن برای بازگرداندن طرفداران خود پیدا کنند ، این قوانین بازنگری می شوند.

هفته گذشته ، تور زنان اروپا اولین مسابقات خود را در عربستان سعودی انجام داد. بین المللی بانوان بین المللی آرامکو عربستان میزبان 111 گلف باز از سراسر جهان بود و آزمایشات گسترده بود: همه بازیکنان توانستند از طریق فرودگاه بین المللی هیترو پرواز کنند ، جایی که یک مرکز آزمایش از قبل تعیین شده در انتظار آنها بود. پس از انجام آزمایشات ، نمونه ها به آزمایشگاهی در لندن منتقل شدند و طی این 6-8 ساعت قبل از ورود نتایج ، بازیکنان در یک هتل منتظر ماندند. این ورزشکاران پس از اجازه سفر ، به عربستان سعودی رفتند و در آنجا با یک غربالگری شدید قبل از مسابقات ادامه دادند. کالینز گفت ، همه بازیکنان در بدو ورود توسط یک شرکت خصوصی تست که توسط برگزارکنندگان تاسیس شده بود ، آزمایش شدند و نتایج در طی 4-6 ساعت ارائه شد.

کالینز گفت: “چه کسی فکر می کرد که یک جعبه ویال پر از خلط مهمترین م componentلفه این رژیم جدیدی باشد که ما برای اطمینان از ایمنی همه در طول مسابقات ایجاد کرده ایم.” “یک سال پیش ، این گفتگو برای ما بسیار عجیب به نظر می رسید ، اما ما اینجا هستیم.”

[ad_2]

منبع: panjere-news.ir

ایندکسر