[ad_1]

بسکتبال مردان در تنسی پس از بسیاری نتایج مثبت از آزمون COVID-19 ، از جمله توسط ریک بارنز ، سرمربی ، در تمام فعالیت های تیم متوقف شد.

آزمایشات مثبت بعد از ظهر یکشنبه انجام شد و امروز کل برنامه در حال آزمایش است. بارنز پس از قبولی در آزمون ، پروتكل انزوا را معرفی كرد.

تنسی قرار بود فصل را چهارشنبه مقابل شارلوت در مسابقات داوطلب کلاسیک آغاز کند و قرار بود روز جمعه به عنوان بخشی از همان رویداد VCU بازی کند. داوطلبان همچنین یکی از چهار تیم جیمی V کلاسیک هستند و باید در تاریخ 2 دسامبر در ایندیاناپولیس به مصاف شماره 1 گونزاگا بروند. این مدرسه به روزرسانی بازی های این هفته را ارائه نداد ، اما انتظار می رود که یک بازی در روز سه شنبه داشته باشد.

بارنز پس از تام ایتزو ، میشیگان ، جیم بوهایم از سیراکیوز ، کرمیت دیویس ، اوله کری اسمیت و اسکات درو از بایلر ، ششمین سرمربی است که در دو هفته گذشته آزمایش مثبت COVID-19 را اعلام کرده است.

تنسی ، که در رده دوازدهم پیش فصل AP Top 25 قرار دارد ، اکنون یکی از حدود 40 تیمی است که در چند هفته گذشته فعالیت های تیم را متوقف کرده است. اوله میس اوایل دوشنبه برای تیم متوقف شد زیرا افتتاحیه فصل دوک برابر گاردنر وب به دلیل آزمایشات مثبت در برنامه گاردنر-وب به تعویق افتاد.

[ad_2]

منبع: panjere-news.ir

ایندکسر