“حفاظت” استیلرز همچنان در حال نوشتن تاریخچه خود با برچسب تاریخی بعدی است – بلاگ Pittsburgh Steelers


پیتسبورگ – مایک تاملین ، مربی پیتسبورگ استیلرز ، در میان بسیاری از سخنرانی های خود ، یکی از سخنرانی های خود را تکرار می کند وقتی که او در مورد چیزهایی که هنوز در جریان است صحبت می کند: بازی گیرنده های جوان ، بازگشت کوارتر از مصدومیت ، توسعه یک تازه کار.

وی می گوید: “این گروه هنوز در حال نوشتن داستان خود هستند.”

داستان سریال گونی استیلرز 68 بازی پیش آغاز شد ، با افت 12 متری جیمز هریسون از جو بالکو ، مهاجم آن زمان بالتیمور ریونز ، در تاریخ 6 نوامبر 2016. ورود به بازی دوشنبه (17:00 ، FOX) برابر تیم فوتبال واشنگتن ، این داستان ادامه دار فرصتی برای مقابله با یک علامت تاریخی دارد ، به ویژه در برابر تیمی که در این فصل 35 اخراج را مجاز کرده است.

از سال 1999 تا 2003 ، Tamcca Bay Buccaneers حداقل 69 گل را در 69 بازی متوالی ثبت كرد. فولاد با داشتن یک گونی در هر بازی – و در مجموع 233 گونی – از هریسون در مقابل راونز ، روز دوشنبه یک دور از بازی Tampa Bay وارد می شوند.

TJ Watt ، نجات دهنده استیلرز که 45.5 کیسه در تیم دارد ، گفت: “ما فقط سعی می کنیم بهترین تیم ممکن باشیم. مهم این است که فقط پیروز شویم.”

فولادی ها مدت هاست تیم دفاعی مسلط و دارای جبهه ای قدرتمند هستند. از سال 2014 ، دو سال قبل از شروع سریال ، استیلرز 322 کیف را ثبت کرده است که بیشترین تعداد در بین تیم های NFL است. با دعوت هماهنگ کننده دفاعی سابق دیک لوبو برای اعتصابات ، فولاد با یک حمله رعد اسا فشار آوردند. اگرچه آنها دومین بالاترین میزان حمله رعد اسا در لیگ ، 41.6٪ را دارند ، اما هماهنگ کننده دفاعی کیت باتلر اصرار دارد که آنها در عین درخشش کمتر از LeBeau ، کیسه و فشار تولید می کنند.

باتلر گفت: “ما با چهار عجله داریم ، اما هر از چندگاهی باز هم یک حمله برق آسا انجام خواهیم داد.” “ما حمله رعد اسا نیستیم ، اما مطمئناً از آن دور نیستیم …

حتما بخوانید:
گوردون هیوارد ، هیجان زده از "فصل بعدی" با شارلوت هورنتس ، ورق می زند

“ما در چند چشمک زن با پنج نفر اسپری می کنیم و در ابتدای سال از شش نفر در اطراف خط دروازه چند چیز استفاده کردیم. همه کارهایی را که باید انجام دهیم انجام خواهیم داد تا اطمینان حاصل کنیم که فشار را روی کوارتر حفظ می کنیم ، مطمئن شوید که توپ به موقع بیرون می آید. “اگر می توانیم ، یا اگر او به موقع بیرون نیاید ، باید او را بزنیم. باید اطمینان حاصل کنیم که او می داند ما آنجا هستیم.”

تاملین از سه سال پیش در مجموعه خود در مقر Buccaneers بوده است و اگرچه طرح ها متفاوت است ، اما او شباهت هایی را بین گروه خود و گروهی که محدودیت ها را تعیین می کند می بیند.

تاملین گفت: “چیزی که وقتی به این دو گروه فکر می کنم ، شتاب دهنده های منفرد با کیفیت هستند که به خوبی با هم کار می کنند.” “ما واقعاً رپرهای انفرادی خوبی در تامپا داشتیم. بچه هایی مثل وارن ساپ و سیمئون رایس ، اما این چیزی فراتر از این بود. آنها مثل هم گروهی که اینجا داریم با هم عجله کردند.

“ما مردانی داریم که می توانید آنها را به عنوان شتاب دهنده های فردی خوب توصیف کنید ، اما آنها خیلی خوب با هم عجله می کنند. درک بدن بزرگتر و نحوه قرارگیری آنها در آن باعث می شود. این چیزی است که واقعاً ثبات را تضمین می کند. که شما به یک تواریخ نیز اشاره می کنید. “

بازی

1:40

مارک سانچز و رایان کلارک جوانب مثبت و منفی مرحله اول پلی آف و چگونگی استفاده پیتسبورگ از آن را ارزیابی می کنند.

وات که هنگام شروع سریال استیلرز در دانشگاه ویسکانسین تحصیل می کرد ، ریاست گروه شتاب دهنده های منفرد را بر عهده دارد ، اما عمق کلاس اول استیلرز برای حفظ آن مهم است. پسرانی مانند Cam Heyward ، Stephon Tuitt و Bud Dupree نیز سهم بسزایی داشته اند. هایوارد و توییت از ابتدای سریال به ترتیب 32 و 23 کیسه دارند و دوپری که به دلیل پارگی ACL در بازی روز چهارشنبه خارج از فصل است ، در این مدت 35.5.

تاملین درباره رهگذران درجه یک خود گفت: “آنها موجی را که ما سوار می شویم فراهم می کنند.” “آنها از نظر فردی خوب هستند ، از نظر جمعی خوب هستند و در عملکرد خود ثابت هستند.

حتما بخوانید:
بعد از یک باخت شرم آور دیگر ، وقت آن رسیده که مربی شیرهای دیترویت مت پاتریشیا برود - وبلاگ شیرهای دیترویت

“من در چندین گروه مشابه بوده ام. من خوش شانس بوده ام که در این گروه در تامپا بوده ام که این گروه اغلب با آن مقایسه می شود و این چیزی است که هر دو مشترک آنها هستند. آنها دارای شتاب دهنده های فردی عالی هستند که یک هفته بعد ظاهر می شوند. هفته. خوش شانس هستم که چنین دیدگاهی را دارم. “

فولادی ها همچنین توسط کارل دونبار ، مربی خط دفاعی پشتیبانی می شوند ، که باتلر او را برای پیشرفت بیشتر این حذفی اذعان می کند. دونبار اکنون در سومین سال حضور در فولاد ، خطوط دفاعی قوی مانند خطوط هواپیمایی نیویورک جتس و مینه سوتا وایکینگ ها را به همراه گروه های 2016 و 2017 در آلاباما آموزش داده است. در طول شش سال زندگی دانبار با وایکینگ ها از سال 2006 تا 11 ، دفاع مینه سوتا اجازه داد که در مسابقات NFL (84.8 یارد در هر بازی) کمترین یارد را داشته باشد و ششمین گونی بزرگ خود را ثبت کند (242.0).

باتلر گفت: “کارل دونبار از نظر عجله از رهگذر با چهار تیم برتر ما عالی عمل می کند.” “اگر به رزومه او نگاهی بیندازید ، در هر کجا که بوده است خواهید فهمید که سرعت بسیار خوبی است. ما از داشتن او خوشحالیم.”

فولادی ها مجبورند سریال را بدون یکی از بازیکنان اصلی خود در سه فصل گذشته ادامه دهند. آخرین فصل پارگی Dupre ACL در سمت راست خط دفاعی حفره ای ایجاد می کند و فرصتی عالی برای تازه وارد الکس هایسمیت است که گونی مخصوص خودش را دارد.

“برای ادامه فشار بر روی مهاجم ، الکس هیزمیت باید قدم بگذارد و اولا [Adeniyi] برای تقویت و جارون [Elliott] باتلر گفت: “هر سه”. – آنها مجبورند بیدار بمانند تا ما حتی اگر TJ زمین نخوریم [Watt] بیرون می آید. …

“بزرگترین چیز برای ما این است که وارد مرحله پلی آف شویم و سپس بزرگترین چیز پیروزی در Super Bowl است ، مخصوصاً برای پسر سومم. من سه پسر دارم و دو حلقه Super Bowl نیز دارم. این چیزی است که ما داریم ، بنابراین فکر می کنم الکس قادر است آنچه را که از او می خواهیم انجام دهد. “


منبع: panjere-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید