حذف دکمه IGTV اینستاگرام از صفحه اصلی شبکه های اجتماعی

در نیم پنجره‌ی باز شده گزینه‌ی Delete، به این معنی که حذف کردن، را بزنید. یا این که در صورتی که می خواهید عکس کاور خود را ا گالری انتخاب نمایید FROM GALLERY را انتخاب کنید. انتشار مطالب فوق تنها اهمیت ذکر مبداء به یار لینک وب‌سایت منتوریکس مجاز می‌باشد. چنانچه قبلا داده ها اکانت فیس بوک را وارد نکردید، دیتاها ورود به فیسبوک خویش را وارد کنید.

  • مطابق آمار این کانال اجتماعی در درحال حاضر حاضر بیش از یک میلیارد کاربر دارد!
  • لذا در محتوای آی جی تی وی های خویش دقت زیادی را بکنید.
  • استوری اینستاگرام ویدیوهای طولانی‌ خیس را به یک‌سری بخش …
  • اگر یک برند می‌باشید که می خواهید مهم مشتریان بالقوه رابطه برقرار کنید، اطمینان حاصل نمایید که پیام مارک شما به وضوح در فیلم های IGTV منتقل شده است.
  • توجه داشته باشید که ما صرفا بازدید کنندگانی را می فرستیم تا ویدیوی IGTV شما را تا اخیر تماشا کنند.

پستی را که قرار میباشد در استوری شما به اکران درآید به رخ دلخواه ویرایش نمایید و بعد آیتم «share» (به اشتراک گذاری) را گزینش کنید. دقت داشته باشید که بی تردید نباید از طرز خویش اینستاگرام مبادرت به استعمال از IGTV کنید. از چندتا از دوستانم که فالوورهای پیج‌شان بالای 50K، 60k بود پرسیدم و یکی از دو توشه که ای جی تی وی اینستاگرام پست گذارده بودند به مشکلی که برخورده بودند این بود که پست‌شان زیاد چشم نمی‌شد. به این معنی که پستی که به‌صورت اسلایدی قرار میگیرد اگر هشتگ بر روی آن به کار گیری شود عمده تماشا می‌خورد تا زمانی که IGTV اینستاگرام باشد.
تلویزیون اینستاگرام، یا این که به عبارتی igtv یکی از از بهترین قابلیت های نسبتا نو همین شبکه اجتماعی است که حیاتی استقبال ویژه ای به وسیله کاربران روبرو شده است. این جریان سبب شده می باشد که اعضا متعددی به دنبال نکته ها و ترفندهای igtv به عنوان آموزش igtv اینستاگرام بگردند تا بتوانند سریال کسب و کارشان تماشا مضاعف بالا و عکس العمل خوب روبرو شود. در این بخش از تدریس igtv اینستاگرام میخواهیم به شما یاد دهیم طرز گذاشتن igtv در پست اینستاگرام را آموزش دهیم. مسلما این را توجه نمایید که این پست می بایست بالای 1 دقیقه باشد.
حالا شما مهم دریایی از اطلاعات مختلف (اعم از لایک، کامنت و..) در مورد کلیپ‌تان روبه‌رو می‌شوید. این یک شیوه بی‌نظیر در مورد ایجاد محتواست؛ راهی که از طرز آن می‌توانید مخاطب را در راستای معرفی اختصاری محصول یا این که سرویس ها خویش سرگرم کنید. این تحلیل‌ها می‌توانند درباره بازی‌های کامپیوتری، کتاب‌ها، سریال‌ها، محصولات و… باشند. قابلیت IGTV اینستاگرام، یک ابزار کاربردی برای کارآفرینان، اینفلوئنسرهای متعدد در مقیاس‌های تبارک تا کوچک و همه کسب‌وکارهایی که در پی به دست آوردن ترقی و توسعه‌اند، هست. وقتی‌که یک تماشا کننده به فهمِ آنچه که از شما انتظار داراست برسد، آن‌جاست که مورد “فالو” را لمس و ورقه شما را دنبال می‌کند. حجم مجاز به جهت آپلود پوشه ویدئو، حداکثر 650 مگابایت برای محتواهای پایین 10 دقیقه و 3.6 گیگابایت به جهت محتواهای 60 دقیقه‌ای در لحاظ گرفته شده است.

IGTV اینستاگرام، فرصت یا این که تهدید؟

برای حل نقص‌ می‌تواند از قابلیت و امکان پست اسلایدی استفاده کنید. به جهت همین کار پس از انتخاب مورد به‌اضافه، مورد select multiple را فعال کنید. ویدیو مورد نظرتان را به تیتر اسلاید نخستین تعیین کرده و به جهت اسلاید دوم یک عکس مناسب، مثلا دعوت به دنبال کردن یا این که لایک کردن، تعیین کنید. اهمیت این طریق مجموع دو اسلایدتان به رخ پست معمولی در لحاظ گرفته شده و امکان پنهان کردن لایک و ویو را خواهید داشت. مشابه تصاویر و ویدئوهای عادی اینستاگرام، قابلیت دانلود کلیپ ویدیو IGTV به رخ مستقیم وجود ندارد. شما صرفا می‌توانید ویدئوهای آیتم عشق خود را در بخش SAVED حساب کاربری خود ذخیره کرده و هر دوران که خواستید از روش اینستاگرام و به صورت آنلاین آن را مشاهده کنید.
عمومی
برای آشنا شدن اهمیت روش‌های دانلود از اینستاگرام کافیست یک سری به مقاله تدریس دانلود از اینستاگرام ما بزنید. زیر iGram io هر ویدیو‌ هم سه گزینه‌ی مستمر اینستاگرام وجود دارد. همان لایک، کامنت و به اشتراک‌گذاری خودمان را می‌گویم.

آموزش قرار دادن ویدیو در IGTV اینستاگرام

اکانت شما به شما همین اجازه را می دهد که ویدیوهای مورد لحاظ خویش را از درون اپلیکیشن اینستاگرام یا اپلیکیشن منحصربه‌فرد IGTV آپلود کنید. چنانچه در اکنون قرائت همین مطلب هستید،‌ به احتمال اکانت اینستاگرام دارید. هنگامی شما یک ویدئو در شبکه IGTV اینستاگرام آپلود می­‌کنید، می­توانید کامنت­‌ها، لایک‌­ها، تعداد مشاهدات، میانگین دوران دیده شده از کلیپ ویدیو و نمودار حفظ مخاطب را به جهت آن ببینید. اما تعداد لایک­‌ها، کامنت­‌ها و تعداد بینندگان برای همه­ی کسانی که ویدئوی شما را می­‌بینند، به طور کامل شبیه پست­‌های صفحه­‌ی دارای اینستاگرام قابل تماشا است.

حتما بخوانید:
تنها راه مطمئن تشخیص عسل طبیعی آزمایش است - عسل 313

هرآنچه که باید درباره IGTV اینستاگرام بدانیم

در IGTV بر روی آیکن چرخ دنده ضربه بزنید و مورد Create Channel را گزینش کنید. درحال حاضر مهم رد نمودن کاغذ راهنمایی حساس کلید های Next سرنوشت مجدداً Create Channel را بزنید. به جهت همین خواسته بایستی به دنبال لوگوی ریز یک تلویزیون که در کنار دکمه ارسال پیام دایرکت در بالای صفحه قرار دارد، بگردید. اندازه عکس کاور ویدیو بایستی 420px در 654px باشد و آنگاه از آپلود فیلم قابل ویرایش نیست. IGTV اینستاگرام ترکیبی از دو واژه و کلمه Instagram و TV می باشد.
یعنی شما 15 ثانیۀ اولیه پیش‌نمایش در فید را روزگار دارید تا نگاه‌های اکثری را به‌سمت خویش جهت دهی نمایید و تماشا از ویدئوی خویش را ارتقا دهید. علاوه‌بر این آن گاه از نشر این ویدئوها، قسمت دیگری در پروفایل شما بوجود می‌آید که تمام ویدئوهای IGTV شما را در آن نشان می‌دهد. وقتی ویدیو جدیدی را منتشر میکنید، اعضا میتوانند پیش نمایشی 15 ثانیه ای از آن را در نصیب پست های اینستاگرام شان قرار دهند. همین یک عدد از موثرترین خط مش های چشم شدن ویدیو IGTV و ارتقاء تعداد نمایش ویدیو است. در هم اکنون حاضر شما می‌توانید ویدئو IGTV را تنها در قالب پیش سناریو حداکثر یک دقیقه‌ای و در یک پست از حساب کاربری خود منشتر کنید.
وقتی مخاطب ببند شما یک IGTV خلاف سلیقه او منتشر کرده اید، آی جی تی وی های بعدی را تماشا نمی کند. لذا در محتوای آی جی تی وی های خویش توجه متعددی را بکنید. در بروز رسانی های اخیر اینستاگرام علاوه بر ارسال ویس در سایت منبع دایرکت و گذاشتن گیف در استوری، IGTV هم بیش تر شده است. اینستاگرام تا قبل از بروز رسانی خویش تنها قابلیت قرار دادن فیلم های ۱ دقیقه ای در پست را داشت. مدت دوران فیلم ها در استوری های اینستاگرام نیز ۱۵ ثانیه است.
IGTV اینستاگرام یک عدد از جدیدترین ابزارهای نتورک اجتماعی اینستاگرام است. همین امکان اصلی هدف رقابت اهمیت یوتیوب و همچنین قابلیت و امکان ارسال ویدئوهای طولانی‌تر از یک دقیقه تولید شده است. شما در IGTV اینستاگرام می‌توانید یک کانال منحصر ایجاد کرده و دارای ارسال ویدئوهای طولانی، هدفمند و کاربردی کسب درآمد کنید. ما یک آموزش جامع درباره IGTV اینستاگرام و روش به کار گیری از آن به شما ارائه می‌کنیم. از دیگر نکته ها حتمی در زمان پست igtv اینستاگرام این می باشد که کاور انتخابی شما مسلما باید افقی باشد.
علاوه براینکه می‌توان از طرز کارگزاری igtv اینستاگرام و یا این که اینستاگرام به همین پلتفرم دسترسی داشت، شما می‌توانید ویدیوهای خویش را مستقیما ازکامپیوترروی IGTV بارگذاری کنید. حال برای پست نمودن فیلم IGTV از کامپیوتر، می‌بایست در ابتدا به تارنما اینستاگرام رفته و به اکانت خود وارد شوید. در این سطح شما می‌توانید ویدیوی موردنظر خویش را آپلود کنید. طرز گذاشتن igtv در پست اینستاگرام ، اینستاگرام به تازگی قابلیتی به نام IGTV را طولانی تر کرد که اصلی به کار گیری از آن اعضا می توانند ویدیوهایی 15 تا 60 دقیقه ای را آپلود کرده و با دیگران به اشتراک بگذارند. در ذیل آن یک مورد وجود داراست به تیتر post a review آن را نیز فعال کنید.

نظرات

پرشین ادز تیمی متشکل از افراد کارشناس و اهمیت تجربه در حوزه فناوری دیتاها را عده آوری نموده تا بتواند سرویس ها اصلی میزان مرغوب بودن و شایسته را به هم وطنان عزیز ارائه نماید. ✓ در حین ارتقا تماشا ویدئوی اینستاگرام از گذاشتن پست و استوری متوالی در پیج اجتناب نمایید. ، یک قابلیت و امکان تازه به جهت تماشای ویدئوهای طولانی مدت 1 ساعته به جهت به اشتراک گذاشتن ویدیو های بلند مدت نظیر فیلم و… اینستاگرام به جهت کاربران خویش حصر هایی قرار دیتا بود که بعضا از آن ها به مرور بهبود پیدا کرد.

آموزش کامل گذاشتن آی جی تی وی IGTV در اینستاگرام

شما صرفا می‌توانید ویدئوی بقیه اعضا در igtv را پنهان کنید تا به جهت شما نشان دیتا نشوند. برای این فعالیت باید وارد کلیپ ویدیو igtv شده، آیتم 3 نقطه را گزینش کرده و آن گاه آیتم Not Interested را انتخاب کنید. برای همین فعالیت در آغاز به پروفایل خویش رفته و پس از انتخاب آیکون سه خط، وارد settings یا تنظیمات شود. در همین قسمت وارد accout شده و بعد از آن وارد recently deleted شوید.
متأسفانه فعلاً قابلیت و امکان جستجو از طریق هشتگ‌ها برایIGTVاینستاگراموجود ندارد. شما می‌توانید اهمیت کشیدن انگشتتان به سمت تحت این کاغذ را محو کنید. همان‌طور که از همین اسم پیداست و طبق گفته کویین سیستروم این پلتفرم قرار هست نظیر یک تلویزیون در تلفن ملازم فعالیت کند. اما مطمئنا این زمانه در آپدیت‌های بعدی افزایش پیدا می‌کند. مشابه این پلتفرم در اسنپ چت اهمیت نام (دیسکاوریز) وجود دارااست که بازهم شاهد الهام گرفتن اینستا از اسنپ چت هستیم.
حال بخش بعدی دارای انتخاب گزینه post a preview می توانید پیش نمایشی از igtv خویش را تماشا کنید. آنگاه از پست کردن می اقتدار فیلم ها را لایک، کامنت و اشتراک گذاری کرد. می‌توانید این کار را از طریق آیکوندر گوشه بالا-راست کاغذ فید یا این که پروفایل خویش انجام دهید. در ادامه مورد View Drafts را انتخاب کنید تا وارد ویدئو­های درفت شوید. پس از انتخاب ویدئو یک قاب از آن به عنوان عکس کاور انتخاب می‌شود. کاپریلا، به تیتر یک خدمت تبلیغات کلیکی هدفمند، با مناسب‌ترین هزینه، بالاترین میزان مرغوب بودن و بازدهی از تبلیغات را ایجاد میکند. از سوی دیگر، کاپریلا اصلی نمایش محتوای مناسب و دارای ربط اهمیت برگه به کاغذ یک وبسایت، بیشترین درآمد از تبلیغات را برای وبسایتها تولید میکند. تبلیغات کلیکی هدفمند در کاپریلا، هوش مصنوعی و علم دیتا را از یک سو و دانش تبلیغات دیجیتال را از سوی دیگر به نیز می‌رساند. قابلیتinsight به‌ شما در تشخیص اینکه چه‌ چیزی برای مخاطبین‌تان پاسخگو هست یا نمیباشد کمک خواهد کرد.

حتما بخوانید:
The Secret تحلیل ارز دیجیتال

سرویس ارتقاء مشاهده ویدیو IGTV اینستاگرام !

در واقع قسمت توضیحات صرفا در زمانه تماشا ویدئو در پلتفرم IGTV قابل بازدید است. در نهایت تیتر سریال و نصیب آن در بخش IGTV Series ظواهر می‌شود. اگر برای او‌لین توشه میباشد که یک سریال درست می‌کنید، در مرحله بعدی آیتم Create Your First Series را تعیین کرده و در مرحله بعد یک عنوان به جهت سریال خویش بنویسید. وارد پلتفرم IGTV شده و از طریق آیکون مثبت یک کلیپ ویدیو انتخاب کنید.
درست همان‌طور که از اسم IGTV برمی‌آید این پلتفرم به‌عنوان تلویزیوناینستاگرام شناخته می‌شود. در واقع تلویزیون اینستاگرام روش مدرنی برای تماشا نمودن کانال‌های متعدد به‌صورت تمام صفحه و عمودی یا افقی در گوشی‌های هوشمند است. تنظیمات igtv اینستاگرام هنوز شباهت چندانی به تلویزیون‌های همگانی ندارد و بخش اعظم به‌عنوان حریف یوتیوبشناخته می‌شود. کلیدی استفاده از این گزینه‌ی تنظیمات igtv اینستاگرام، می‌توانید ویدیوی لایو خویش را به یک سری IGTV بیشتر کنید. همینطور چنانچه تا به حالا در اینستاگرام، سری ویدیویی IGTV ندارید، می‌توانید بر روی گزینه‌ی Create Your First Series کلیک کنید تا او‌لین سری igtv خویش را بسازید.
با کمک همین بخش می توانید بدون هیچ نوع نگرانی هر وقتی که وقت داشتید ادامه‌ ویدیو‌ ها را مشاهده کنید. هر روز مخاطبان و کاربران، روزگار زیادی را صرف تماشای ویدیوهای این بخش می‌کنند. به جهت عقب یا این که جلو رفتن در ویدئو‌ها، می‌توانید نواری را که در تحت ویدیوهای وجود دارد، به سمت راست یا چپ تکان دهید. در صورتی که به هر عاملی میخواهید پخش ویدیو برای یک سری دقیقه متوقف شود، می‌توانید از گزینه استفاده کنید. حالا شما پیوند آن ویدیو را دارید و می‌توانید اساسی به کارگیری از بعضا ابزارها، ویدیو را دانلود کنید. پس از آن از منوی گشوده شده، آیتم را انتخاب نمایید.آمارهای مربوط به ویدیو را تماشا کنید.
در همین قابلیت و امکان در درحال حاضر حاضر امکان گذاشتن Live وجود ندارد، باید ویدئوی خود را از قبل آماده و ویرایش نمایید. اما چرا در اینستاگرام دچار نقص‌ اپلود نشدن “Discard Post” ویدیو میشین و به چه صورت … پیشنهادی من به جهت ویندوز نرم افزار Handbrake هست و می تونید اصلی استعمال از همین قابل انعطاف … Dec 19, 2020 — دیتاها اپلیکیشن نسخه اندروید گزینه نیاز4.1نیازمند اینترنتبلهدانلود مستقیمداردوضعیت بروزرسانیآخرین نسخه IGTV سرویسی تازه از سوی برنامه … Jun 21, 2018 — من در کلاس مجازی اینستا تصویب کردم که استاد اهمیت قرار دادن فیلم iGTV درس ها رو اموزش میدن اما گفتن که نباید این فیلم هارو دانلود نماییم و پیگرد قانونی
زمانی که اکانت شما private باشد هیچ یک ار پست های شما به جهت عموم سناریو داده نخواهد شد. من اصلی به کارگیری ار inshot سایز رو ۱۶.۹ میزارم اما کلیپ ویدیو کلا باریک نشد و نصف افراد از صفحه حذف شدن و یجورایی ویدئو تنها بزرگنمایی شد. لطفا نظرات خود را در بخش بینش پایین همین نوشته ارسال نمایید. اگر شما نیاز دارید تا بدانید چطور IGTV را در قالب پست منتشر کنیم؟ ادامه این مطلب را مطالعه کنید.
برای اینکه یک نتورک IGTV را از اینستاگرام تولید کنید، به اندازه است بر روی دکمه + در زیر نوار منوی برنامه کلیک کنید. آنگاه یک ویدئوی 60 ثانیه‌ای یا این که ویدیویی اصلی روزگار بیشتر را تعیین نمایید و روی Next ضربه بزنید. View Insights “این قسمت تنها در بیزینس اکانت‌ها فعال هست که به شما قابلیت و امکان تماشا آمارها را می‌دهد. در این بخش اطلاعاتی در خصوص میران بازدید، لایک، ذخیره، اشتراک گذاری، تعداد نفراتی که از روش هشتگ به پست شما رسیده‌اند و … می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید