جی جی وات به بازی های بزرگ ادامه می دهد و تصمیمات تگزاس را پیچیده می کند – وبلاگ هوستون تگزاس

[ad_1]

با گذشت یک فصل از قرارداد او ، تگزاسی های هوستون باید در این فصل در مورد جی جی وات تصمیم بگیرند.

در پیروزی 41-25 تگزاس مقابل شیرهای دیترویت در روز شکرگذاری ، وات نشان داد که چرا چنین تصحیح سختی است وقتی که پاس از بازیکن خط حمله متیو استافورد را قطع کرد و آن را 19 یارد پس داد تا اولین ضربه خود را در سال 2014 رقم بزند. زمانی که او در حمله به رایان فیتزپاتریک استراحت داد.

این بازی پس از آن اتفاق می افتد که وات در هفته 11 مقابل پاتریوت ها به چهار پاس حرفه ای رسید.

اما 31 سال دفاع دفاعی ، بهترین بازیکن امتیاز ، به دلیل 17.5 میلیون دلار (تضمین نشده) در سال 2021 است ، و اگرچه دشاون واتسون خط حمله در خط حمله است ، اما هیوستون هیچ لیست آماده ای برای رقابت ندارد با بهترین ها در AFC فصل آینده.

تگزاسی ها واقعاً معامله وات را در مهلت تعیین شده در نظر ندارند ، اما ممکن است پس از فصل تصمیم به انتقال آن بگیرند ، تصمیمی که به مدیر کل جدید که تگزاسی ها در ژانویه استخدام می کنند ، سپرده خواهد شد. با احترامی که وات در هوستون و درون سازمان از آن برخوردار است ، تعجب آور نیست که ببینیم هر دو طرف با هم همکاری می کنند تا راه حلی پیدا کنند که آنچه وات می خواهد را در نظر بگیرد.

خرابی مدافع: واتسون روز پنجشنبه به همه نشان داد که رکورد 3-7 تگزاس به دلیل بازی ضعیف او نیست. در یکی از بهترین بازی های فصل خود ، واتسون 17 گل از 25 پاس گل را برای 318 یارد و چهار تاچ داون و بدون تساوی انجام داد. او دوباره تمرکز خود را برای رسیدن توپ به ویل فولر (شش گرفتن برای 171 یارد و دو تاچ داون برای هفت گل) و برندین کوکز (پنج گرفتن برای 85 یارد) متمرکز کرد. طبق ESPN Stats & Information ، فولر پنجمین بازیکنی است که از زمان ادغام با 150 واحد دریافت یا بیشتر و دو بار برخورد با شکرگذاری صورت گرفته است.

امیدوار کننده روند: هماهنگ کننده مدافع آنتونی ویور در تمام طول فصل می گوید که گردش مالی زیاد است ، اما در اکثر مواقع آنها زیاد نیامده اند. این در روز پنجشنبه هنگامی که هوستون مجبور به چرخش در سه درایو مستقیم شد ، تغییر کرد. با ورود به بازی ، تگزاسی ها در این فصل فقط 5 صبحانه صرف کردند و بیش از دو صبحانه در بازی نداشتند.

انتظار آماریوات با توجه به ESPN Stats & Information به عنوان تنها بازیکنی که در دوره Super Bowl با حداقل سه شغل تاچ داون و سه شش بازی درخشید ، به Deion Sanders پیوست ، طبق اطلاعات ESPN Stats & Information Sanders سه کار دریافت کرده و 9 مورد تاچ تاون را در کار خود برگردانده است. .

فرود وات در روز پنجشنبه هفتمین فرود وی در کار حرفه ای او بود. از جمله پلی آف ، او سه پذیرش تاچ داون ، سه رهگیری و بازگشت تاچ داون دارد. او در فصل 2014 پنج بار گلزنی کرد ، اما در روز پنجشنبه در 62 بازی اخیر خود ، از جمله پلی آف ، گل نزده بود.

[ad_2]

منبع: panjere-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme