جیمز هاردن از هیوستون راکتس به دلیل پروتکل های COVID-19 تمرین اول را از دست می دهد


مربی استیون سیلاس ، جیمز هاردن ، ستاره ناامید هیوستون راکتس ، به دلیل پروتکل های CBAID-19 NBA ، در اولین جلسه تمرین تیم در اردوی تمرین روز یکشنبه شرکت نکرد.

سیلاس گفت که هاردن یکشنبه شب باید یک جلسه آموزش فردی در مرکز تویوتا داشته باشد ، اما مربی سال اول گفت که او اخیراً ارتباطی با محافظ قدیمی این ستاره نداشته است.

هاردن ، که به گفته منابع ابراز تمایل به تجارت با بروکلین نت کرده است ، آخر هفته وقتی بدون تولد ماسک صورت در تولد Lil ‘Baby خواننده رپ در آتلانتا حضور داشت ، عکس هایی را در اینستاگرام منتشر کرد. NBA علاوه بر آزمایش در امکانات تیمی ، تمرینات فردی و فعالیت های اساسی مانند خرید مواد غذایی ، بازیکنان را ملزم به قرنطینه در این هفته می کند.

سیلاس که در این فصل برای جایگزینی مایک دانتونی استخدام شد ، گفت: “من کاملا مطمئن نیستم که او برای تمرین با تیم باید از چه حلقه هایی پرش کند.”

“من فقط می گویم من او را اینجا می خواهم و می خواهم كه او قسمت بزرگی از كارهای ما باشد. خوشحالم که با یک تمرین خوب ، با یکسری بچه ها که در هر دو انتهای زمین سخت کار می کنند و روحیه خوبی برای آنها دارند ، به او آموزش می دهم و او را بخشی از آنچه در آنجا داشتیم ، می کنم. “

هاردن که از زمان حذف راکت ها از مرحله پلی آف در فصل گذشته دیگر در دسترس رسانه ها نبود ، بعد از ظهر یکشنبه در استوری خود شکلک های خیره کننده ای را در استوری خود منتشر کرد.

حتما بخوانید:
خانه هوشمند بایگانی - شیائومی شاپ

مهاجم کهنه سر موشک PJ Tucker نیز به دلیل پروتکل های COVID-19 لیگ مجاز به تمرین با تیم نیست. سیلاس گفت تاکر صبح روز یکشنبه در مرکز تویوتا بود و انتظار می رود در اواخر روز یک تمرین فردی داشته باشد.

جان وال ، همراه با انتخاب راسل وستبروک در مرحله اول آینده در ازای دریافت پردرآمدترین کارگران در این هفته ، گفت که او “صحبت های خوبی” با هاردن از تجارت داشته و “مطمئنا” معتقد است که هاردن می خواهد برای موشک های این فصل وال گفت که او و هاردن که دو فصل به علاوه گزینه بازیکن سال سوم در قراردادش باقی مانده است ، قبل از معامله صحبت کردند و گفتند که آنها می خواهند با یکدیگر بازی کنند.

“ما خواهیم فهمید که بهترین راه حل کدام است [regarding] “وال ، پنج ستاره All-Star با واشنگتن ویزاردز ، که در دسامبر 2018 به دلیل آسیب دیدگی پاشنه و آشیل برکنار شد ، گفت:” ما در همان صفحه ای هستیم که من در اینجا معامله کردم. “

سیلاس روز پنجشنبه گفت که به هاردن “فضا” می دهد اما انتظار دارد MVP 18-2017 با شروع تمرینات تیمی راکت ، همه کاره باشد. همانطور که هاردن هنوز در روز یکشنبه اعلام نکرده است ، سیلاس وقتی در مورد خواستگاری این ستاره با هوستون س askedال می شود موکول می کند.

سیلاس گفت: “این سوالی است که باید هنگام رسیدن به اینجا از او بپرسید.” “ما مشتاقانه منتظر هستیم که او را در اینجا داشته باشیم و به آموزش های فردی خود برسیم. این کلمه ای است که از خط لوله شنیده ام. هنگامی که او به اینجا رسید ، بدیهی است که بهترین ارتباط برای من ارتباط حضوری خواهد بود – بدون متن ، بدون تلفن ، و دیگر هیچ.

حتما بخوانید:
باربری کاشانی اولین اتوبار با تخفیف های ویژه - باربری و اتوبار بارسنتر

“من مشتاقانه منتظر هستم که او به اینجا برسد ، وارد ساختمان شود ، و سپس ما می توانیم در مورد بهترین صحبت کنیم. اما شما می دانید ، این چیزی است که در حال حاضر کار می کند.”


منبع: panjere-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید