جو هریس با قراردادی 4 ساله به ارزش 75 میلیون دلار موافقت می کند که به نتس برگردد


مارک بارتلشتاین ، نماینده ورزش اولویت او ، به آدریان ویناروسکی ، خبرنگار ESPN ، گفت: نگهبان نماینده آزاد جو هریس با یک قرارداد 4 ساله 75 میلیون دلاری موافقت کرده است تا به بروکلین نت بازگردد.

هریس 29 ساله ، در فصل گذشته در کار Brooklyn در کارنامه خود به طور متوسط ​​14.5 امتیاز کسب کرد ، در حالی که 42.4 درصد از محدوده 3 امتیاز را شکار کرد. بازگشت او – همراه با اضافه شدن لندری شامت و بروس براون به معاملات اوایل این هفته – باید به نت ها کمک کند تا ستاره های کوین دورانت و کایری ایروینگ فاصله بگیرند.

امضای هریس یک تعهد مالی عظیم از مالک نت ، جو تسای است. بروکلین از قبل به خوبی از پس مالیات لوکس برآمده و هنوز چند مکان باز در لیست خود دارد.

نگهبان 6 فوت 6 فوت در چهار سال گذشته زندگی خود را در بروکلین زنده کرده است و پس از مصدومیتی که دومین سال حضورش با کلیولند کاوالیرز در 16-2015 به پایان رسید ، به یکی از بهترین گلزنان سه امتیازی لیگ از بازیگری رفت. از بین 208 بازیکنی که از ابتدای 18-2017 تاکنون سعی در کسب حداقل 400 سه امتیاز دارند ، تنها ست کاری دارای میدان بالاتر 3 امتیاز است.

پیشرفت هریس به نت ها کمک کرد تا در سال 2013 از خرید کوین گارنت و پاول پیرس که 5 سال تیم را در کنترل انتخاب دور اول خود ترک کردند ، بازیابی کنند.

در همین حال ، بروکلین برای یافتن استعدادهای کم مصرف برای بهبودی تکیه کرد – بازیکنانی مانند هریس ، اسپنسر دینوئیدی و د آنجلو راسل ، که به طور مشابه زندگی خود را احیا کردند.

حتما بخوانید:
20 تا از بهترین اسباب بازی های پسرانه دنیا

موفقیت Nets در توسعه بازیکنان باعث جلب توجه دورانت و ایروینگ شد که در خارج از فصل 2019 به عنوان بازیکن آزاد با بروکلین قرارداد بستند.


منبع: panjere-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید