جو هادن از فولاد RG3 را می گیرد و به خانه می برد

[ad_1]

کمتر از نیمه راه یک چهارم اول مسابقه Pittsburgh Steelers-Baltimore Ravens که مدتها در انتظار آن بودیم ، بازی به همان اندازه عجیب است که لیاقت آن را دارد که ساعت 3:40 بعد از ظهر چهارشنبه برگزار شود.

اما با دو رهگیری و بهم ریختگی بین دو تیم ، هنوز همان نبرد دفاعی فیزیکی است که این دو تیم در آن بازی می کنند. فولادی ها مانند بازی اول دو تیم در اوایل این فصل ، اولین امتیازات بازی خود را با شش امتیاز به دست آوردند.

این بار ، جو هادن ، کرنر ، روبرت گریفین سوم را مشاهده کرد که به جای لامار جکسون در COVID-19 در بالتیمور 14 بازی می کند. او را با گرفتن اولین امتیازات در منطقه آخر قرار داد. این دومین رهگیری است که گریفین در بسیاری از بازی ها علیه فولادی ها انجام داد.

کلاغ ها صاحب مالکیت شدند که بن روتلیسبرگر در منطقه آخر انتخابی را از روی یک ست خالی به چهارم و یک گل از آن که فقط چند نفر قبلا بازی کرده بودند ، به دست آوردند.

و ، فولادی ها با فرار از دست گاس ادواردز ، این مالکیت را به دست آوردند. این نوع عجیب و غریب است که ما لیاقت یک بازی را داریم که سه بار به تعویق افتاده و بعد از ظهر چهارشنبه شروع می شود تا زمان روشن شدن درخت را حفظ کنیم.

https://www.espn.com/nfl/game؟gameId=401220170[ad_2]

منبع: panjere-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme