[ad_1]

ایست رورترفورد ، نیوجرسی – جت های نیویورک چند ثانیه با پیروزی در اولین بازی خود در 344 روز فاصله داشتند ، اما آنها روز یکشنبه در برابر لیدرهای لاس وگاس به سبک حماسی سقوط کردند.

جت ها در چهارم چهارم پنج ثانیه مانده به پایان پاس محوطه ای 46 متری را مجاز دانستند ، زیرا تازه کار لامار جکسون در مقابل جان راسکی هنری راگس سوم عمیقا شکست خورد و به Raiders یک پیروزی 31-28 در استادیوم MetLife داد.

هماهنگ کننده دفاع گرگ ویلیامز یک حمله رعد اسا را ​​در جایگاه سوم قرار داد ، یک قمار خطرناک که تحت تأثیر قرار گرفت. جکسون ، بازیکن آزاد آماده نیست ، کمک زیادی به بازی کرد.

جت ها به 0-12 سقوط کردند و بیشترین شکست در تاریخ حق رای دادن را به تساوی کشاندند. خط نقره این است که آنها در مسابقه شماره 1 در پیش نویس NFL در سال 2021 جایگاه قطب را حفظ کردند. جایزه می تواند Trevor Lawrence ، مدافع Clemson ، بهترین انتخاب فرض شده باشد.

خط حمله فعلی سام دارنولد بهترین بازی فصل خود را انجام داد ، برای دو تاچ داون پرتاب کرد و برای یک بار هم دوید. جت ها با اختلاف 24-13 کنار هم قرار گرفتند و در محله 1 متری تای جانسون در کوارتر چهارم 28-24 پیش افتادند.

هنگامی که درک ماشین جت های ثانویه جوان را انتخاب کرد ، جت ها در دفاع از آخرین رانندگی سقوط کردند. او تمام روز را با یک پایان نزدیک به دارن والر متصل کرد ، که با یک بازی حرفه ای به پایان رسید – 13 بازی برای 200 یارد و دو تاچ داون.

این هواپیماها چهار باخت متحمل شدند تا سومین تیم 0-16 در تاریخ NFL شوند. آنها در سال 2008 به شیرهای دیترویت و در سال 2017 به کلیولند براونز پیوستند.

[ad_2]

منبع: panjere-news.ir