جایزه هایزمن در یک مراسم مجازی در تاریخ 5 ژانویه ارائه می شود


جایزه Heisman در تاریخ 5 ژانویه در ESPN در قالب مجازی ارائه می شود ، این روز شنبه اعلام شد.

این مراسم از دسامبر تا ژانویه در نتیجه شیوع ویروس کرونا انجام شد. آخرین مهلت رأی گیری 21 دسامبر است و نامزدهای نهایی در 24 دسامبر طی یک برنامه ویژه 30 دقیقه ای از ساعت 19:30 ET در ESPN اعلام می شوند.

کریس فاولر 5 ژانویه ساعت 7 بعدازظهر ET ، میزبان مراسم یک ساعته تروفی هایزمن است که از استودیوی ESPN در بریستول ، کنتیکت ارائه می شود. تام رینالدی و ماریا تیلور به فاولر می پیوندند ، در حالی که تحلیلگران ESPN و برندگان اسبق هایزمن ، دزموند هوارد (1991) و تیم تیبو (2007) از راه دور همکاری می کنند.

همه نامزدهای نهایی هایزمن از طریق ماهواره از خانه ها یا مدارس خود ظاهر می شوند. چندین برنده اسبق جایزه هایزمن نیز در عمل ظاهر می شوند.

مایک کامرفورد ، رئیس هیستمن تروفی اعتماد ، در بیانیه ای گفت: “اگرچه فوتبال دانشگاهی می تواند بسیار متفاوت به نظر برسد ، اما امسال فاقد استعداد باورنکردنی است.” “یک چیز همه گیر نمی تواند تغییر دهد روح یک برنده واقعی است ، و ما مشتاقانه انتظار داریم که دوباره در آن مراسم سالانه جوایز هایزمن از آن برنده تجلیل کنیم.”

علاوه بر رونمایی از تاریخ جدید هایزمن ، ESPN و هیزمن تراست توافق نامه چند ساله جدیدی را برای نگه داشتن این شبکه در محل برگزاری مراسم هایزمن اعلام کرده اند.


منبع: panjere-news.ir

حتما بخوانید:
تونیک یا بلوز یا شومیز؟

دیدگاهتان را بنویسید