جالن سوگس پس از ترس از آسیب دیدگی به شماره 1 گونزاگا بولداگ بازگشت


جالن سوگس ، دانشجوی مقدماتی انتخابی گونزاگا و پیش بینی انتخاب مرحله اول NBA ، در نیمه اول بازی تیم مقابل شماره 11 ویرجینیای غربی در جیمی وی کلاسیک در ایندیاناپولیس در نیمه اول از ناحیه مچ پا از ناحیه مچ پا دچار آسیب دیدگی شدیدی شد اما موفق شد در نیمه دوم به بازی برگردید.

هنگامی که به نظر می رسید در اواخر نیمه اول به سختی لیز خورد و زمین خورد ، شوگس پس از پاس دادن به هم تیمی خود ، به لبه دوید. هنگامی که مربی مارک فو وارد زمین شد ، بازیکن تازه وارد پنج ستاره پشت مچ پای چپ خود را نگه داشت. تعداد کمی از افراد به حرکت 4 بال 4 فوت از زمین به حاشیه کمک کردند.

هنگامی که مربیان ورزش با او صحبت می کردند ، سوگز هنگام نشستن روی صندلی خود شکم زد. سرانجام او را ترک کرد و بدون کمک به رختکن رفت و بعداً دیده می شد که با دقت در تونل قدم می زند.

اما سوگس در نیمه دوم به بولدوزرهای نیمکت پیوست و سپس با بازی 15:53 ​​دوباره وارد بازی شد ، البته در ابتدا تندرست بود.

سوگس یکی از درخشان ترین ستاره های جوان در هفته افتتاح دانشگاه است. اولین بازی وی برای بالدگان با بالاترین رتبه در پیروزی هفته گذشته برابر کانزاس شامل اردک های آکروباتیک و پاس های خیره کننده بود.

انتظار می رود سوگس ، که سال گذشته آقایان بسکتبال و آقایان فوتبال را در مینه سوتا برنده شد ، هجدهمین انتخاب در آخرین مدل NBA 2021 ESPN باشد.

حتما بخوانید:
Major League Soccer 20 درصد از کارکنان خود را کاهش می دهد


منبع: panjere-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید