جاده ای به پلی آف کالج فوتبال برای ایندیانا و شمال غربی


در مورد تصویر پلی آف فوتبال دانشگاه ، آیا باید شمال غربی یا ایندیانا را جدی گرفت؟

در حال حاضر ، Allstate Playoff Predictor می گوید نه.

در حال حاضر این دو تیم به ترتیب 3 و 2 درصد صعود به پلی آف را دارند. این خبر بدی برای این مدارس است. خبر خوب؟ هر دو فقط یک پیروزی به دور از تیم بودن با یک ضربه واقعی (اما طولانی) در مرحله پلی آف هستند. و آنها می توانند به یکدیگر کمک کنند: اگر هر دو پیروز شوند ، همه با یک شانس قانونی یک رقیب می شوند. این اتفاق می افتد که این پیروزی ها باید در برابر یک جفت زن جوان بازی باشد.

بیایید اعداد را بشکنیم. پیروزی شمال غربی مقابل ویسکانسین در این آخر هفته ، Wildcats را به یک ضربه 18 درصدی در مرحله پلی آف می رساند. پیروزی ایندیانا در برابر اوهایو 10٪ احتمال دارد. دلیل کمتر بودن شانس پیروزی ایندیانا در روز شنبه از نورث وسترن هیچ ارتباطی با کیفیت تیم ندارد – هر دو تیم دارای امتیاز FPI یکسان تا نقطه دهم بازی هستند – و همه اینها مربوط به این واقعیت است که ایندیانا باید در اواخر این فصل با Badgers بازی کنید.

اگرچه باخت در ماه دسامبر به ویسکانسین در صورت پیروزی در سایر بازی های خود از جمله مقابل ایالت اوهایو در روز شنبه بی ربط به شانس های ایندیانا نخواهد بود ، اما این امر به پلی آف حسین لطمه می زند زیرا آنها با یک باخت جایی برای قهرمان ندارند. تضمین شود. اما برگردیم به شنبه. اگر هر دو خارجی برنده شوند چه؟ اوضاع در آنجا واقعاً جالب می شود.

حتما بخوانید:
چگونگی اجرای طراحی داخلی در یک شرکت طراحی

مشكل هوسیزر و وحشی گربه ها این است كه اگر یكی از آنها به تنهایی پیروز شود ، آنها به ترتیب در مسابقه احتمالی مقابل ویسكونسین یا اوهایو در ده بزرگ نگاه می كنند. اگر انتظار می رود حریف آنها فقط دیگری باشد ، این یک مبارزه عادلانه است. البته فقط 1.5٪ احتمال قهرمانی هر دو تیم در آخر هفته وجود دارد. اما این غیرممکن نیست.

اثرات موجی قابل توجهی از نتایج این دو بازی وجود دارد.

در حالی که یکی از این برنده ها در روز شنبه برای آنها خوب است ، اما برای بزرگ ده بد خواهد بود ، حداقل از نظر شانس او ​​برای قرار دادن چندین تیم در مرحله پلی آف. در صورت پیروزی هر دو تیم مورد علاقه ، کنفرانس دارای یک تجربه مناسب – 27٪ – داشتن دو تیم ، تقریباً مطمئنا اوهایو و ویسکانسین است. این رقم در صورت پیروزی شمال غربی به 17 درصد و در صورت پیروزی ایندیانا به 8 درصد و در صورت پیروزی هر دو به 12 درصد کاهش می یابد.

این تأثیر را می توان حتی پس از کنفرانس احساس کرد. به عنوان مثال SEC ، با پیروزی در اوهایو و ویسکانسین ، 19 درصد شلیک به چندین تیم در مرحله پلی آف خواهد داشت ، اما در صورت پیروزی دو خارجی ، 9 امتیاز بالاتر است – 28 درصد. ACC جهش مشابهی را شاهد است – از 9٪ احتمال داشتن چندین تیم پلی آف در سناریوی اول به 16٪ در سناریوی دوم. و ضربه Pac-12 برای رسیدن تیم به مرحله پلی آف از 36٪ به 43٪ رسید.

حتما بخوانید:
تقسیمبندیهای مختلفی برای شیر فشار شکن آب وجود دارد

به عبارت دیگر ، برای طرفداران اورگان ، مسابقات A&M کلمسون و تگزاس برای ده بزرگ معنای واقعی دارد.

FPI اوهایو و ویسکانسین را به ترتیب بیش از دو مورد علاقه با دو لمس نسبت به ایندیانا و شمال غربی قرار داده است. اما اگر افراد خارجی بتوانند یک یا دو اختلال داشته باشند ، تأثیر آن در دانشکده فوتبال احساس می شود.


منبع: panjere-news.ir