ثبت نام برای گواهینامه، هزینه و مدارک مورد نیاز

27- در چه فاصله ای از تقاطع و میادین توقف وسایل نقلیه ممنوع است ؟ از آزمون اول که شروع به پاسخگویی میکنید به مرور تسلط شما افزایش مییابد. اگر آنها متوجه این موضوع شوند که شما مهارتهای لازم برای رانندگی و شرکت در آزمون اصلی را به دست آوردهاید، اجاز شرکت در آن را به شما خواهند داد. راه حل اصلی و روش درست مطالعه نمونه سوالات ازمون ایین نامه اصلی بدین صورت است که شما باید ابتدا نمونه سوالات را بصورت شرایط آزمون، بدون توجه به پاسخ ها مطالعه نموده و در پایان آنها را با پاسخ های درست سنجه نمایید. شما می توانید با شرکت در این ازمون های انلاین نقاط ضعف خود را شناسایی نموده و نقاط قوت خود را تقویت نمایید. آزمون های آیین نامه دارای ویژگی هایی هستند که مرور نمونه سوالات می تواند شیوه ای بسیار خوب و موفقیت آمیز برای قبولی هرچه سریعتر در آنها باشد. همواره به دوچرخه سواران فضای مناسب عبور را بدهید و با فاصله خیلی نزدیک از آنها عبور نکنید. توجه : برخی از قیمت ها ممکن است در شهر های مختلف متفاوت باشد ولی در سال 1400 بین یک میلیون و 200 هزار تا 1300 هزار تومان برای ثبت نام گواهینامه و سایر هزینه ها صرف میشود .

نکته: مدت زمان اعتبار گواهینامه ۱۰ سال است. دانلود نمونه سوالات آیین نامه اصلی 1400 با جواب. دانلود سوالات آیین نامه اصلی برای هنرجویانی که زمان کمی در اختیار دارند3.2 ? دانلود سوالات اصلی آیین نامه: آییننامه رانندگی مجموعهٔ قوانین و مقررات رانندگی است که هر رانندهای باید آن را مطالعه و در زمان رانندگی رعایت کند. نکته: مدت زمان اعتبار گواهینامه ۱۰ سال است. مدت اعتبار گواهینامه رانندگی ۱۰ سال است. هزینه ثبت نام گواهینامه شامل قسمت های مختلفی است که در اینجا همه ی قسمت ها را بیان میکنیم. برای کم کردن هزینه ها راه هایی را به شما پیشنهاد می کنیم که با آنجا دادن آن ها مقداری در هزینه های شما صرفه جویی میشود. اولین مرحله آماده کردن مدارک و مراجعه به آموزشگاه رانندگی است بعد از انجام مراحل اولیه ی ثبت نامه شما باید برای معاینات پزشکی به پزشک معتمد راهنمایی و رانندگی مراجعه کنید و پس از تایید برای تکمیل ثبت نام به آموزشگاه مراجعه کنید. نباید از یک متربیشتر و از 40 سانتیمتر کمتر باشد. هزینه ثبت نام گواهینامه پایه سه هر ساله تغییر میکند اما برای سال ۱۴۰۰ بین یک میلیون تا یک میلیون چهارصد هزار تومان است. 10 یا 3 هزار تومان (و شاید 120 هزار تومان هزینه کلاس رانندگی) !

حتما بخوانید:
NFL MVP Watch 2020 - آیا آرون راجرز می تواند پاتریک موهمس را شکست دهد؟ آیا دریک هنری رقیب قانونی است؟

هزینه گواهینامه پایه ۲ هر ساله تغییر میکند اما برای سال ۱۴۰۰ یک میلیون و پانصد هزار تومان است. هزینه ثبت نام گواهینامه پایه ۲ هر ساله تغییر میکند اما برای سال ۱۴۰۰ بین یک میلیون و دویست تا یک میلیون پانصد هزار تومان است. گواهینامه پایه ۲ جهت رانندگی با وسائل نقلیه با حداکثر وزن ۳.۵ تن و حداکثر ۱۵ سرنشین به متقاضی ارائه میشود. گواهینامه پایه ۱ جهت رانندگی با وسائل نقلیه با بیش از شش تن و حداکثر ۲۶ سرنشین به متقاضی ارائه میشود. گواهینامه پایه ۳ جهت رانندگی با وسائل نقلیه با حداکثر وزن ۳.۵ تن و حداکثر ۹ سرنشین به متقاضی ارائه میشود. در پنج نوع مختلف (پایه سه، پایه دو، پایه یک، موتور سیکلت و ویژه) صادر میشود. این عشق بیحد و حصر ایرانیها برای داشتن ماشین شخصی، باعث شده است دختران و به ویژه پسران بلافاصله بعد از رسیدن به سن ۱۸ سال، برای ثبت نام گواهینامه اقدام کنند. با داشتن این گواهینامه امکان رانندگی با خودروهایی مانند مینی بوس، آتش نشانی، آمبولانس و ماشینهای باربری مانند کامیونت، وانت و وَن مهیا خواهد بود. با داشتن این گواهینامه امکان رانندگی با ماشینهای سنگین (کامیون، تریلی و غیره)، خودروهای دولتی و خصوصی وجود دارد.

تنها کافی شرایط لازم را برآورده کنید و با در دست داشتن مدارک، به یک آموزشگاه رانندگی مراجعه کنید. با داشتن این گواهینامه میتوان با تمامی خودروهای سواری شهری رانندگی کرد. ۱۵-خودرویی که دور آن با دایره مشخص شده به کدام یک از خودروها باید اجازه ی عبور دهد؟ مجموعه ای گرداوری شده از مهمترین سوالات ازمون راهنمایی رانندگی در سایت موجود میباشد که شما میتوانید از طریق سایت ، اقدام به دانلود نمونه سوالات مهم آیین نامه نمایید و در امتحان راهنمایی رانندگی موفق شوید. کداميک از علائم زير به اين مفهوم است که شما قصد گردش به راست را داريد؟ سلام دوستان اگر قصد ثبت نام در آموزشگاه رانندگی دارید برای اطلاع از قیمت آموزش ها مطالعه ی این مطلب را به شما توصیه میکنیم. در چهار راه هم عرض ( عرض خیابانهای متقاطع برابر باشد) که فاقد علائم کنترلی باشد، شما باید به خودرویی که در سمت راست شماست اجازه عبور دهید حتی اگر شما قصد گردش داشته باشد یا بخواهید به طور مستقیم به راه خود ادامه دهید. اگر گوشی شما ایفون می باشد و یا می خواهید از کامپیوتر از این آزمونها استفاده کنید پیشنهاد می کنم حتما این لینک را کپی کرده و از این لینک استفاده کنید.

حتما بخوانید:
آخرین قیمت روزنامه دلار و درهم امروز 23 شهریور 1401

آزمون راهنمایی رانندگیاگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از آزمون آیین نامه مهر 1400 دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.