تهدید قانونی باری سندرز از ترول آبجو با شیرهای دیترویت جلوگیری می کند


یک آبجوسازی دیترویت همان آبجو Old Camp را ایجاد کرده بود که به نظر می رسید شیرهای دیترویت را مسخره می کند. به زودی پس از اولین پخش ، این آبجو دیگر وجود ندارد.

دیترویت فری پرس روز دوشنبه گزارش داد كه شركت بازارهای شرقی آبجوسازی پس از بازگشت باری سندرز به تالار مشاهیر – كه تصویر 8 بیتی آن روی جعبه استفاده شده بود – در صورت تهدید تیم حقوقی وی تولید و فروش آبجو را متوقف كرده است. تولید آبجو را متوقف کرد.

در جعبه 4/5 درصدی الکل ، زمین فوتبال شبیه سندرز همراه با آبجو با برچسب Honolulu Blue و نقره ای مورد استفاده شیرها وجود داشت.

سندرز فکر می کرد که در این آبجو نقش دارد – “از همه طرفداران فریب خورده” عذرخواهی کرد – اصرار داشت که هیچ کاری با این شرکت ندارد.

این آبجوسازی یک پست فیس بوکی در مورد اردوگاه داشت ، که پس از آن از وب سایت آبجوسازی ناپدید شد. همچنین هیچ اشاره ای به آبجو در وب سایت تولید مشروبات الکلی وجود ندارد. مطبوعات آزاد توصیف آبجو را چنین گزارش می دهند: “این کلاه کلاسیک آمریکایی دقیقاً همان چیزی است که شما انتظار دارید. سبک ، تازه و همیشه شما را به دنبال چیزهای بیشتری می اندازد. فقط با خود بگویید ، آبجو بعدی آبجو خواهد بود.”

حتما بخوانید:
عمل لیفت شقیقه - پروفسور محسن بهمنی کشکولی

پیامی که شریک مدیر مشروبات الکلی شرقی ، داین بارتشت ، از آن خارج شد ، بلافاصله پس داده نشد. شخصی که به شماره تلفنی که برای East Market Brewing داده شده پاسخ داده است ، گفته است که این کارخانه تولید کننده شراب نظری ندارد و از دادن نام کامل خودداری کرد.

همان قدیمی لگر (The Old Old Lager) نمایشی است که براساس یک رفرنس معروف در اطراف دیترویت در مورد “همان شیرهای قدیمی” ساخته شده است ، پس از آنکه تیم در یک فصل دیگر شکست خورد. دیترویت از فصل 1991 در یک بازی پلی آف پیروز نشده و از فصل 1993 تاکنون موفق به کسب عنوان قهرمانی نشده است.
منبع: panjere-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید