دوربین سلفی آیفون 7 از سنسوری 7 مگاپیکسلی تشکیل شده که به واقع کیفیت فوقالعاده مناسبی را ارائه میکند. طبق ادعاهای شیائومی، این بیش از سه برابر آن چیزی است که ما معمولاً در تلویزیون های دیگر با همین قیمت مشاهده می کنیم. از تلویزیون با کیفیت شیائومی P1 اسمارت میتوانید به عنوان مانیتور کامپیوتر استفاده کنید و همچنین میتوانید در مدیریت شرکت ها در تعداد بیشتر در خدمت کارکنان قرار دهید و ارایه خدمات را در خدمت شما انجام دهد . که می تواند به راحتی منزل و سالن منزل شما را پوشش دهد. بسیاری از تصاویر هستن که در نرخ تصویر دارای سرعت بالا هستند یا فاصله بین فریم ها کم می باشد که حتی میلی ثانیه در پخش تصویر تاثیر می گذارد. تلویزیون 2021 شیائومی 55 اینچ P1 دارای بلوتوث کم مصرف ورژن 5.0 می باشد که در 360 درجه می توان تلویزیون را در اختیار داشت و به راحتی فرمان های صوتی را به تلویزیون منتقل کرد.

تلویزیون ضد ضربه شیائومی
تلویزیون 55 اینچ شیائومی دارای فناوری MEMC می باشد که قادر است فاصله ایجاد شده بین تصاویر را با رنگ همان تصاویر به صورت شبیه سازی شده قرار دهد و تسلط را بر شکاف میان فریم و فریم بعدی به خوبی جبران کند و در نتیجه تصویری روان و زیبا را پخش می کند که از پارگی و لکنت تصویر جلوگیری می کند. تلویزیون 32 اینچ شیائومی P1 اسمارت دارای نرخ تازه سازی تصویر 60 هرتز می باشد که بسیار سریع تصاویر را به اشتراک می گذارد و کمترین ایست تصویری و کم ترین تار تصویری را در تصاویر شما به جریان می گذارد . تلویزسیون 32 اینچ P1 با کیفیت HD اسمارت در خدمت شما قرار میگیرد که هر استفاده اداری و کاری را در خدمت شما قرار میدهد . ساعاتی قبل شیائومی از دو مدل تلویزیون ۸۲ اینچی رونمایی کرد که هر دوی آنها مبتنی بر فناوری مینی LED هستند ولی مهمترین تفاوت آنها به رزولوشن ۸K و ۴K برمیگردد.

تلویزیون شیائومی 49 اینچ در مورد طراحی و تولید تلویزیون های هوشمند یز وضعیت به همین صورت بوده و تلویزیون های طراحی شده به وسیله این برند در مدل های متوعی به بازار عرضه شده اند. گفتنی است اتصال به اینترنت از طریق Wifi صورت ی گیرد و کار بر با وجود 16 گیگ حافظه داخلی و سرعت رام 2 گیگ می توانید با نهایت سرعت از برنامه های موجود استفاده کند و اپلکیشن مورد نظر خود را نصب نماید. نفوذ در عمق سیاهی تصاویر و کاوش برای پیدا کردن رنگ ها زیر نظر HDR صورت می گیرد و به طرز شگفت انگیزی رنگ ها را به خوبی به نمایش در می اورد و پشت زمینه ای زیبا را در هنگام خش رقم می زند. سرعت رفرش 60 هرتز که نرخ تازه سازی می باشد به همراه MEMC می تواند سرعت تصاویر را گرفته و با ترکیب رنگ ها و پخش به صورت منظم کوچترین جزئیات تصویر را ببینید که در فیلم های اکشن یا مسابقه فوتبال می تواند عالی باشد و دیدن تصاویر برای بیننده راضی کننده باشد.

قابلیت نمایش 1.7 میلیارد رنگ و ترکیب رنگ DCI-P3 94% در صفحه LED نمایش می تواند تصاویری خیره کننده را به تماشاچی بدهد . شرکت تلویزیون شیائومی کیفیت ۴K را بر صفحه نمایش ۷۵ اینچ LED خود تعبیه کرده است تا تصاویر را بر تلوزیون پخش نموده و مصرف کننده را هر چه بیشتر و تمامتر متقاعد کند . تلویزیون 2021 شیائومی P1 سایز 55 اینچ با قرار دادن فناوری های نوین صدا توانسته صدا را به صورت 3D و فراگیر برای لذت هر چه بیشتر پخش کند. فناوری های جدید موجود در جهان برای نمایش هر چه بیشتر جزئیات رنگ موجود می باشد تا به تواند تصویری واقعی تر و زیبا را به نمایش در اورد.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با تلویزیون جدید شیائومی شیشه ای وب سایت خود باشید.

ایندکسر