تجهیزات خانه هوشمند چگونه می تواند به من کمک کند؟ سپهر صنعت هوشمند پاسارگاد

پس باید گفت خانه‌های هوشمند اهمیت آماده نمودن قابلیت کنترل از منش بدور امور خانه، سبب ارتقاء ایمنی و امنیت منزل شده‌اند. یک سیستم کنترل منزل صرفا محدود به سیستم گرمایشی و سرمایشی نیست، بلکه چنین سیستمی برای در اختیار گرفتن مورد ها مضاعف متنوعی مانند روشنایی، آب و هوا، سیستم تفریحی و اسباب و اثاث خانگی به کار می‌آید. نسبتاً اولی وسایل هوشمند خانه در سال 1975 ساخت شدند؛ زمانی‌که شرکتی در اسکاتلند، پروتکل X10 را ساخت کرد. X10 همین قابلیت را مهیا می‌کرد که وسایل اهمیت قابلیت و امکان سازگاری اساسی همان سیم‌های برق موجود در خانه به یکدیگر متصل شوند.

  • می توانید در نخست از لازم ترین مواردو تجهیزات به کارگیری کنید.با ما در تماس باشید..
  • با نصب همین سیستم، می توانید حتی در مواقعی که در منزل نیستید حیاتی دریافت یک هشدار صوتی از حالت منزل باخبر شوید.
  • در شکل مشاهده‌ی لغات رکیک و نامناسب، اشتراک آن كاربر حذف شده و دسترسی وی به وب سایت جدا خواهد شد.
  • آپارتمان هوشمند به مدیران ساختمان یاری می‌کند که کارهای بیشتری به جهت ساکنان خویش انجام دهند.
  • هوشمند سازی خانه و منزل از جدیدترین راهکارها برای بهبود سطح رفاه اشخاص و کاهش مصرف انرژی منازل مسکونی هست که در بها های متنوع انجام می شود.

در واقع انسان‌ها از هنگامی که پا به همین دنیا گذاشتند، به همین فکر بودند که خانه‌های خویش را به محیطی راحت‌تر به جهت زندگی تبدیل کنند. آن ها برای رسیدن به همین هدف همت زیادی کردند و دست به ابداعات متعددی زدند. درحال حاضر به جایی رسیده‌ایم که خانه‌های پیشرفته مهم امکانات گوناگون داریم و می‌توانیم ادعا نماییم که رویای خانه‌های هوشمند را به وقوع پیوستن بخشیده‌ایم. منزل های هوشمند امروز امکانات فراوان متعددی دارا‌هستند که در ادامه درباره آن ها کلام می‌کنیم. حساس هوشمند سازی آیفون چهره‌ای منزل خویش میتوانید فرسنگ ها به دور از منزلتان متوجه زنگ تناول کردن در منزلتان شوید. اهمیت او حرف کنید درست مثل هنگامی تلفن همراه آیفون را از منزلتان برداشته اید.

در گزینه اینکه “کدام دستگاه” هوشمند است ، گزینش کنید

از طرفی، مهم اعتنا به همین که لامپ‌های هوشمند از جنس ديود نوری میباشند و نظیر لامپ‌های کهن داغ نمی‌شوند، شکلک‌هایی که بر روی لامپ‌ها چسبانده می‌شوند نه می‌سوزند نه ذوب می‌شوند. بر شالوده گفته لوترون الکتریک، کمتر سطح روشنای به نقل از خبرگذاری لامپ تا ۲۵ درصد، باعث کاهش ۲۰ درصدی هزینه‌ی برق می‌شود. زیرا برق مصرفی همین نوع لامپ‌ها، به صورت قابل ملاحظه ای از لامپ‌های رشته‌ای کمتر است. در سال‌های اخیر، استفاده از لامپ‌های ال‌ای‌دی در منزل رایج‌تر شده است.
دسته‌بندی نشده
اما نمی شود سیستم متمرکزکنترل، به این معنی که شما نمی توانید نور و بقیه مصرف کنندگان را از یک دستگاه کنترل کنید. تالار آمفی نمایش زنده هوشمند به ادله وجود سیستم صوتی هوشمند امکانات و ابتکار اختراع های پیشرفته مورد استقبال همگان قرار گرفته است. حیاتی به کار گیری از این سیستم ها امنیت و رفاه را به جهت خودتان به ارمغان بیاورید.

چراغ‌های هوشمند چه‌گونه کار می‌کنند؟

خوب، با به کارگیری از یک دوشاخه هوشمند، می‌توانید آبپاش‌های خویش را برای انجام فعالیت خویش اتومات کنید. ماشین‌های لباس‌شویی – می‌توانید از یک دوشاخه هوشمند به جهت بررسی یا این که دریافت اعلان هنگامی که چرخه‌های شستشوی شما به پایان رسید به کار گیری کنید. شارژرهای باتری – وقتی خصوصیت خاموش شدن اتومات در شارژر باتری خود ندارید، دوشاخه هوشمند می تواند شما را نجات دهد. همین قابلیت را داراست که هر زمانه که بخواهید یا برنامه ریزی کرده اید شارژر شما را خاموش یا روشن کند. زمانی که وسیله های هوشمند آسانه را (مثلا سوییچ لمسی هوشمند ، رله هوشمند و … ) اصلی یک اسم کاربری به اینترنت متصل کنید ، کل این وسیله ها را یکجا میتوانید در دست گرفتن کنید. اهمیت وجود ندارد که همین وسیله ها در کجای جهان قرار گرفته باشند و تا زمانی که به internet متصل باشند ، وابسته به اسم کاربری شما بوده و میتوانید بصورت بلادرنگ آن‌ها را کنترل کنید چون همین از مزایای تکنولوزی internet شی ها است.
مدیران و ساکنین ساختمان صدها ساعت در سال را صرف مراقبت ساختمان می‌کنند. آپارتمان‌های هوشمند می‌توانند ارزیابی بهتری بر نگهداری و تعمیر ساختمان به رئیس بدهند. فقط، برای نمونه، یکسری مثال را لیست می کنیم که می توانیم از پریز هوشمند در منزل خویش استفاده کنیم. دوشاخه هوشمند دستگاهی هست که می تواند به پریز الکتریسیته دیواری ساده سابق شما وصل شود. پریز هوشمند رابط بیرونی خویش را دارااست تا هر وسیله الکتریکی که به پریز الکتریسیته دیرین شما وصل میشده، الان هم وصل شود.

حتما بخوانید:
خرید عمده انواع پیستون موتور پژو Xu7 و Tu5

پریزها یا این که دوشاخه های هوشمند

ازطرفی هزینه‌های بالای انرژی و صرفه‌جویی در آن یک عدد دیگر از محرک‌های طراحان خانه‌های هوشمند بوده است. داشتن خانه هوشمند به ما این قابلیت را می‌دهد که حتی برای حالت میهمانی نیز نمایش تمجید کنیم. دراین‌صورت در زمان انتخاب شده برای ورود میهمانان به خانه، بعد از آن از باز شدن درب خانه روشنایی حتمی در راهروها تامین خواهد شد.
امروزه در اکثر زمان ها هتل ها به جای کلید، از کارت های هوشمند به کار گیری می شود. در این کارت ها دیتاها متفاوتی از گزاره شماره اتاق و … ذخیره می شود. نقطه تهیه دما کاهش یافته و سیستم گرمایش، انرژی کمتری برای گرم کردن ساختمان مصرف می کند.

پروتکل های هوشمند کردن خانه

، کنترل امنیتی بخش‌های مختلف ساختمان از روش بدور و…، تمامی از مواردی میباشند که در یک خانه هوشمند سبک زندگی شما را تغییر‌و تحول خواهند داد. شما می‌توانید با کارگزاری یک ترموستات هوشمند، سرمایش و گرمایش و در غایت مصرف انرژی را مدیر کنید. همچنین با به کار گیری از یک سیستم روشنائی هوشمند، در مصرف انرژی و در غایت هزینه‌های خود، صرفه‌جوئی کنید. شما کلیدی به کار گیری از سیستم امنیتی هوشمند، امنیت منزل هوشمند خویش را بالا می‌برید.

درب آپارتمان هوشمند

داشتن سیستم در اختیار گرفتن هوشمند روشنایی منزل از بروز همین اتفاق خودداری می کند. قفل هوشمند از شیوه بلوتوث مهم موبایل های هوشنمد ارتباط برقرار می‌نماید و به شناسایی اعضا برای باز کردن و یا بستن قفل ها می‌پردازد. اگر کل اعضای خانواده گوشی هوشمند ندارند می‌توان از کلیدهای دیجیتالی خاصی که همین قفل ها دارا هستند استفاده کرد. شما در هر زمانی قابلیت و امکان پیاده سازی هوشمند سازی ساختمان را دارید و این وظیفه ما میباشد که بر اساس موقعیت و انحصار ها، خواسته ها و نیازهای شما را برآورده کنیم. برای مثال حیاتی سیستم منزل هوشمند شیائومی می توانید بخش اعظمی از امور را طوری برنامه ریزی کنید تا همگی آن ها بصورت اتومات و در زمان مشخصی انجام شوند، بدون آنکه نیازی به حضور شما در خانه باشد. با گزینش پروتکل بیسیم می قدرت صرفا حیاتی جابجا کردن کلیدهای سنتی کلیدی سوییچ های هوشمند و کارگزاشتن اپلیکیشن بر روی تلفن همپا به راحتی در اختیار گرفتن روشنایی خانه خویش را در دست بگیرید. هوشمند سازی ساختمان اهمیت نسل دوم همین تکنولوژی مزیت های فراوانی دارد. یک خانه هوشمند یک نیاز برای انسان عضر حاضر است تا دارای به کار گیری از آن بتواند به مدیر دوران و مصرف انرژی بپردازد و دغدغه های نخستین زندگی را به تکنولوژی بسپارد. در واقع در طرز سیم کشی الکتریسیته منزل هوشمند، کل مصرف کننده ها از ماژول های (رله های) هوشمند واقع در تابلو برق هوشمند تغذیه و در اختیار گرفتن می شوند و نیازی نیست به جهت هر مصرف کننده یک کلید کارگزاری شود. در ضمن ضروری به یاد آوری هست که در سیم کشی خانه هوشمند، سیم کشی پریز و روشنایی قطع از یکدیگر انجام می شوند.
همچنین اهمیت تهیه آن‌ها در ساعاتی مختص از صبح سایه بان ها بالا رفته و نور اتاق می تواند به رخ طبیعی شما را بیدار کند. سایه بان هایی مانند serena Shades وجود دارند که اهمیت دستیار google و الکسا نیز فعالیت می نمایند و دارای ساعت های اپل واچ هم سازگاری دارند، ولی این پرده های امر بر گران میباشند و اکثر اوقات می بایست صدها دلار برای آن‌ها بپردازید. البته می توانند در مود و موقعیت شما تاثیرگذار باشند و زمانی که هوا ابری می باشد اساسی بالا کشیدن سایه بان امداد کنند که اندکی نور به اتاق خواب شما آید. اگر بلندگوهای هوشمند در سرتاسر منزل خویش دارید ، آنها می توانند به تیتر دزدگیر برای درب شما فعالیت کنند.
با قابلیت سفارشی سازی همه محصولات و ایجاد سفارشی محصولات آیتم نیاز شما. اصلی ورود تکنولوژی به سیستم‌های اداره منزل و محل کار، بسیاری از کارهای روتین و روزمره به آسانی و به رخ خودکار انجام می‌شوند. پروتکل Zigbee یا زیگ بی یکی از از معروف‌ترین و پرکاربردترین پروتکل‌هاست که به برهان سابقه طولانی و داشتن ویژگی اوپن سورس، اهمیت بخش اعظمی از سیستم‌های خانه هوشمند همخوانی دارد. یکی از از کاربردهای همین پروتکل همانطور که گفته شده، در قفل دیجیتال هست که این توانایی را برای کاربران فراهم می‌نماید که نظیر سایر اجزاء خانه‌های هوشمند، برای ارسال امر و اخذ آن، اصلی پروتکل‌های منزل هوشمند در رابطه باشد. سیستم روشنایی هوشمند سیستمی میباشد که دارای استفاده از آن می‌توان وضعیت روشنایی منزل را کنترل کرد. در حقیقت همین سیستم شامل استعمال از سوییچ هوشمند یا این که لامپ‌های هوشمند است که امکان در دست گرفتن از راه و روش به دور از طریق اپلیکیشن را نسبت به سوییچ و لامپ‌های سنتی به جهت ما به وجود می‌آورد. امروزه بابهره گیری ازهمین تکنولوژی ارتباطی، تراز وسیعی ازنیازهای انسان برآورده می‌‎شود. همچنین اهمیت به کار گیری کردن ماژول‌های افزایشی به در دست گرفتن کننده مرکزی میتوانید قابلیت‌های بیشمارِ بیشتری را به آن طولانی تر کنید. اگرچه کلیه ما از خلافی خودرو فراری هستیم؛ البته پرداخت نکردن به‌موقع آن به معنای جریمه‌های بیشتر خواهد بود.
همچنین می اقتدار اساسی شناسایی کدهای IR اسپلیتر دمای خانه یا محل کارتان را توسط ارسال همین کدها به وسیله سنسورهای هوشمند در دمای مناسب تنظیم نمود. جذابیت هوشمند‏سازی منزل ‏ها آنقدر بسیار بوده است که شرکت‏های تبارک از قبیل samsung و اپل وارد همین حوزه‌ شده ‏اند. در این شرکت‏ها که می‏خواهند بازار را دست خود نگه دارند، پروتکل منحصر خودشان خانه هوشمند را دارند؛ به این مفهوم که همه قطعات سیستم می بایست سامسونگ یا اپل باشد، بدین ترتیب در صورتی که مشکلی پیش بیاید، نمی‏توان قطعه را با برند دیگری عوض کرد. همین شرکت‏ها به کنسرسیومی که آلمانی‏ها تشکیل داده‏اند وارد شده‏ اند و دیوایس‏های خود را آنگاه از تولید، برای تایید کیفیت به آزمایشگاه های آلمانی می فرستند تا از لحاظ میزان مرغوب بودن تایید شود. تاچ پنل ها قابلیت و امکان اتصال به تجهیزات متفاوت را دارا‌هستند و همچنین می توانند خطوط روشنایی، گرمایش و سرمایش محفظه را در اختیار گرفتن نمایند. بدین ترتیب توصیه می گردد قبل از مبادرت به هوشمند سازی کلیدی کارشناسان ما در رابطه باشید و از مشاوره بدون‌پول ما استفاده کنید تا تصمیم مناسبی بگیرید. از نظر ما به کار گیری از سامانه های کلیدی ایمنی هوشمند ساختمان نشت آب، نشت گازهای سمی و اعلام حریق می باشد که اهمیت دستکم هزینه قابل پیاده سازی می باشد. به تیتر مثال کلیدهای نصب شده در هر اتاق، می توانند چراغ های موجود در آن اتاق را پر‌نور و یا این که خاموش نمایند و مستقل از این که نور تابیده شده از خارج به چه میزان باشد، همگی چراغ ها حداکثر نور خویش را منتشر می کنند.

حتما بخوانید:
ده سوال |ضروری است|خوب است|ارزش دارد|که باید|می‌توانی|باید|شاید بخواهید|باید|باید|می‌خواهید|می‌خواهید} درباره لباس زورو بپرسید

بهترین کاربردهای پریز هوشمند هوشمند

خیلی از کمپانی ها قیمتای عجیب غریبی بهم گفته بودن البته مشاور شما یه قطعه رو بهم معرفی کرد که نیازی به اون همه هزینه نبود. مثال ی دیگری از سیم کشی یک تجهیز در یک اسمارت هوم در شکل تحت ارائه شده است. بخش اعظم اثاثیه جانبی اسمارت هوم هم به رخ آنلاین و هم در دکان ها فروخته می شوند. صرفا کاری که باید انجام بدهید این میباشد که گزینه اسمارت هوم را بردارید و آن را به اپلیکیشن موبایل و نتورک تلفن همراه آن کالا متصل کنید. قابل انعطاف افزار (اپلیکیشن) لوکسین به جهت گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی، دستگاه‌های اپل و همینطور پایین وب در دسترس شما است. پیاده سازی شده است تا بتوانند ، در کمترین روزگار سامانه آپارتمانا و امکانات و گزارشات آنرا باز‌نگری کنند.