تایریک هیل با 269 یارد ، 3 TD در نمایش غالب از جرم کانزاس سیتی به پایان رسید


حتی برای تیمی که قدرت شلیک قابل توجهی از خود نشان داد ، آنچه روسا در یکشنبه در کانزاس سیتی در پیروزی 27-24 برابر Tampa Bay Buccaneers انجام دادند ، استثنایی بود.

تایریک هیل یکی از بهترین بازی های گسترده تاریخ لیگ را داشته است. وی پنجمین بازیکنی بود که حداقل 260 یارد و سه لمس پاس را دریافت کرد که آخرین آنها جیمی اسمیت از جکسونویل در سال 2000 بود.

هیل در سه ماهه اول 203 یارد و یک جفت برخورد داشت. او با 269 یارد کار خود را به پایان رساند و 67 رکورد از NFL برای یک بازی کم داشت.

کوارتر پاتریک مومس پنجمین بازی 400 یاردی خود را در کارنامه خود داشت که با کل کوارف مدافعان دیگر تاریخ مطابقت داشت. ماهومس ، که با 462 یارد به پایان رسید ، در نیمه اول 359 بازی داشت ، بیشترین تعداد بازی در نیمه اول در هر بازی NFL در 20 سال گذشته.

موهامس ، به احتمال زیاد در آخرین بازی حرفه ای خود مقابل تام بردی ، برابر رکوردش در برابر خط حمله تامپا بای بود. بردی هنگام بازی در نیو انگلند میهن پرستان ، از سه بازی این دو برد را برد.


منبع: panjere-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>