بیلی ناپیر از لوئیزیانا – اطمینان از 35 نفر “بهترین شانس برای پیروزی” بود

[ad_1]

سرمربی لوئیزیانا بیلی ناپیر جمعه شب وقتی تصمیم گرفت از خط 35 متری تیمش با 5 امتیاز برتری در پایان کوارتر چهارم مقابل آپالاچی ها محافظت کند ، ابروهای زیادی ایجاد کرد.

وقتی از راگین کاخونس پیروزی 24-21 را در مورد تصمیم درباره او س Napال کردند ، ناپیر از او دفاع کرد و گفت: “چه کاری انجام می دهی؟”

لوئیزیانا با هدایت در تصمیم ناپیر ، سه کلیک بد از بسته طولانی Paul Boudreau داشت.

ناپیر گفت: “منظورم این است که اگر شما بخواهید می توانستیم این کار را انجام دهیم.” “اما ما احساس کردیم که بهترین شانس برای پیروزی این است که در آنجا فیوز بگیریم و مطمئن شویم که بازی بدی را رها نکرده ایم.”

ناپیر در حالی که با زمان 1:51 در رده چهارم و دوم قرار داشت ، لوی لوئیس ، مهاجم خط حمله را به عقب فرستاد تا به قسمت پشتی منطقه راگین کاخونز برود و ساعت را بسوزاند در حالی که مدافع کوهنوردی او را با 1:46 از محوطه جریمه بیرون کرد.

در یک ضربه آزاد بعدی از خط 20 حیاط لوئیزیانا ، مالک ویلیامز آپالاچی توپ را به 45 کوهنورد بازگرداند. نه دقیقه بعد ، ایالت آپالاچی با پنج ثانیه باقیمانده تلاش 30 متری در زمین را انجام داد ، اما راگین کاژونس آن را کج کرد و او را مجبور به مهر کردن پیروزی کرد.

ناپیر گفت لوئیزیانا انجام این کار را در رده چهارم قرار داده است ، اما تصمیم گرفت که این کار را انجام ندهد

وی گفت: “ما این احساس را داشتیم كه می توانیم زمین را برگردانیم و با توجه به هوا 25 یا 30 یارد دیگر بدست آوریم.” “ما سعی کردیم بازی را در جایگاه سوم برنده شویم ، توپ را انداختیم و سعی کردیم بازی را ببریم. آنها وقت خود را در جیب داشتند ، بنابراین ما احساس کردیم که می توانیم آن را پول نقد کنیم و در جایگاه سوم بازی را ببریم ، بازی تمام می شود ، بنابراین ما این کار را انجام دادیم این.

“و سپس ما قبلاً تصمیم گرفته بودیم كه اگر به مقام چهارم برسیم و توافق نكنیم ، ایمنی خواهیم داشت.”

ناپیر همچنین گفت که در حال حاضر نمی توان درباره لوئیزیانا صحبت کرد.

وی گفت: “ما نه تنها در کلیک کردن روی توپ مشکل داشتیم ، بلکه ضربات عالی نبودند.” “با بازگشتی که دارند ، تقریباً به همان موقعیت در زمین نگاه می کنیم. اگر برگردید ، و بگذارید فقط بگوییم که ما 35 یارد را زدیم ، پس آنها توپ را از کجا می آورند؟ برای خط 40 حیاط ، خط 45 حیاط ، بنابراین ما فیوز را گرفتیم و سپس توپ را لگد کردیم و مدت بیشتری سوزاندیم و آنها تقریباً در همان مکان توپ را بدست آوردند.

“من فکر می کنم پاداش ریسک پاداش ما بود.”

[ad_2]

منبع: panjere-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme