[ad_1]

شماره 1 گونزاگا یک روز پس از دو آزمایش مثبت در برنامه بسکتبال – توسط یک بازیکن و یکی دیگر از اعضای گروه مسافرتی خود – به دلیل پروتکل های COVID-19 کلیه فعالیت های تیم را به تعویق انداخت و منجر به به تعویق افتادن دیدار طولانی مدت در برابر شماره 2 بایلور در ایندیاناپولیس شد.

طبق نشریه مدرسه ، گونزاگا تا 15 دسامبر برمی گردد ، این بدان معناست که بولداگ ها بازی های آینده مقابل تارلتون ، ساوت ، آریزونا شمالی و آیداهو را لغو می کنند.

گونزاگا در 19 دسامبر در سانفورد پنتاگون در سیو فالز ، داکوتای جنوبی ، در یک بازی با عواقب بالقوه انتخابی روز یکشنبه ، با شماره 3 در آیووا روبرو خواهد شد.

در بیانیه این دانشکده آمده است: “طبق احتیاط و رفاه فراوان دانشجویان ورزشکار ، مطابق با پروتکل های COVID-19 ، گونزاگا تصمیم گرفته است تا مسابقات بسکتبال مردان را تا 14 دسامبر متوقف کند.”

گونزاگا پس از اینکه یک بازیکن به دلیل آزمایش مثبت قبول شد و دیگری نیز به دلیل ردیابی تماس ، مسابقه خود را مقابل اوبرن با پیروزی 90 بر 67 از سر گرفت. بعد از مسابقه ، مارک فو ، مربی بولداگس گفت که یک کارمند نیز آزمایش مثبت داشته است.

حدود یک ساعت قبل از بازی روز شنبه بایلور – گونزاگا ، تیم ها اعلامیه مشترکی را برای به تعویق انداختن بازی صادر کردند و گفتند پس از مشورت با مقامات محلی در ایندیاناپولیس پس از دو تست مثبت گونزاگا ، توافق کردند که زمان بازی را دوباره برگزار کنند.

تعداد کمی ممکن است بهترین لیستی را که آموزش دیده اند داشته باشند. Jalen Sugs پس از تلاش خارق العاده در افتتاحیه فصل بیش از کانزاس ، به یکی از داغترین چشم اندازهای NBA در این کشور تبدیل شده است. کوری کیسپرت و درو تیم همچنین تیمی هستند که اولین عنوان ملی خود را تعقیب می کند.

کالج بسکتبال پیش از این به دلیل همه گیری ویروس کرونا ده ها مورد لغو و تأخیر انجام داده است. با این حال ، بازی شنبه Baylor-Gonzaga مهمترین بازی در این برنامه تاکنون بود که تحت تأثیر ویروس قرار گرفت.

به دلیل نگرانی در مورد تدارکات و ویروس ، NCAA اخیراً اعلام کرده است که مسابقات سالانه خود را در ماه مارس در یک شهر – احتمالاً ایندیاناپولیس – برگزار می کند.

[ad_2]

منبع: panjere-news.ir

ایندکسر