بسکتبال مردان در کنتاکی با شکست برابر جورجیا تک از سال 2000-01 بدترین بازی را آغاز کرد


باخت 79-62 جورجیا کنتاکی مقابل جورجیا تک سومین باخت متوالی مقابل Wildcats بود و برای اولین بار آنها در فصل بسکتبال 2000-2001 با نتیجه 1-3 شروع کردند.

بر اساس مطالعه ESPN Stats & Information ، همراه با یک شروع بد ، این اولین بار است که مربی کنتاکی جان کالیپاری در حالی که مربی تیم 25 برتر در Associated Press است ، از حریفان درجه بندی نشده و غیر کنفرانس دو باخت.

جوش جی تک و مربی جوش پاستنر قبل از پیروزی یکشنبه فصل خود را با باخت به جورجیا و مرسر آغاز کردند.

یک هفته پیش ، کنتاکی در خانه با نتیجه 76 بر 64 به یک تیم بدون ردیف از ریچموند باخت ، تا اینکه سه شنبه در مسابقات کلاسیک قهرمانان 3 امتیاز 7 مقابل کانزاس را در ایندیاناپولیس از دست داد. طبق اطلاعات ESPN آمار و اطلاعات ، یک تیم کنتاکی قبلاً فقط در دو فصل (50- 1949 ، 03-02-2002) متحمل دو رقم ضرر غیر کنفرانس شده است.

آخرین باری که Georgia Tech در خارج از کنفرانس در یک مسابقه مقابل یک حریف رده بندی برنده شد ، در تاریخ 21 نوامبر 2006 برابر تیمی از ممفیس با کالیپاری به عنوان سرمربی و پاستنر به عنوان دستیار برتر بود.

پاستنر 31 ساله بود که در سال 2009 جایگزین کالیپاری در ممفیس شد.

جورجیا تک روز یکشنبه فقط از هر نظر بهتر از کنتاکی بود ، با بازی بی دقت Wildcats (21 نوبت) و دفاع ضعیف به عنوان مشکل اصلی. 15 سرقت “جلیقه های زرد” منجر به برتری 33-4 در باخت امتیاز شد. جورجیا تک نیز در این مسابقه با نتیجه 36-20 کنتاکی را شکست داد.

حتما بخوانید:
لیست باربری زنجان + تعرفه حمل و نقل

کالیپاری گفت تیم جوان او ، با چهار دانشجوی تازه وارد از روز یکشنبه ، بازی های زیادی را تحمیل کرده است.

کالیپاری بعد از بازی گفت: “فقط بازی های آسان بسازید و حمله کنید.” “ما توپ را بهتر شلیك كردیم ، كارهای بهتری هم انجام دادیم ، اما آنها وقتی كه با یك تیم كوچكتر به میدان رفتند و وقتی موقعیت های خود را داشتیم ، آنها ما را خسته كردند.

کالیپاری گفت اگر تیم در عمل تعداد معینی از انقلاب را بدست آورد می تواند بازیکنان را بیشتر بداند. راه اندازان آن در مجموع 14 نوبت در برابر Georgia Tech قرار گرفتند.

کالیپاری گفت ، با این وجود برنامه سخت در میانه بیماری همه گیر به مبارزات حیوانات وحشی کمک می کند و بر زمانی که می توانند با هم در خارج از زمین بگذرانند تأثیر می گذارد.

کالیپاری گفت: “هیچ تماس رو در رو وجود ندارد.” “خیلی کم با من است و این همان چیزی است که شما در جوانی به آن نیاز دارید.”

موسی رایت که 21 امتیاز داشت ، 5 بازیکن جورجیا تک را هدایت کرد که دو رقمی شدند.

برای کنتاکی ، BJ Boston ، یک انتخاب قرعه کشی در پیش نویس NBA تابستان سال آینده ، 4 برای 11 به پایان رسید ، در حالی که ترنس کلارک ، همچنین یک آینده امیدوار NBA ، 22 امتیاز در تیم داشت.

دیویون مینتز که با هفت امتیاز 2 بر 8 به پایان رسید ، اظهار داشت: حفره کنتاکی در حال حاضر بسیار عمیق است. او گفت که باخت “باید اتفاق می افتاد” ، اما امیدوار بود که تیم بتواند دوباره ترکیب شود.

حتما بخوانید:
چگونه از شغل نصب و تعمیرات پکیج درآمد به دست آوریم؟

“[We need to] به صورت خود نگاه کنید و درک کنید که در حال حاضر واقعاً خوب نیستیم. “

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.


منبع: panjere-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید