بزرگترین س questionsالات درباره کنتاکی ، ستاره جالین سوگس و بررسی Champions Classic


تلاطم در هفته گذشته؟ خوب عادت کن این یک کالج بسکتبال در یک بیماری همه گیر است. لغوها و تأخیرها احتمالاً تا زمان آغاز مسابقات NCAA با 68 تیم و یک شهر در سال 2021 ادامه خواهد داشت. تا آن زمان ، ما مجبور خواهیم بود هر روز این چیز را مصرف کنیم.

با این حال ، بازی با یک شروع سرگرم کننده با سه تیم برتر 10 (ویرجینیا ، ویلانووا و کنتاکی) آغاز می شود ، که در رقیبان قبلی ارزیابی نشده قرار می گیرند. پیشکسوتان نخبه در دوره 21-2020 به یک دانشجوی تازه وارد قدرتمند پیوستند. 25 نفر برتر با مدعیان توانمندی صف آرایی می کنند ، اما منتظر نمی مانیم تا تصویری دقیق از مکان بسکتبال کالج را پس از یک سال پیش فصل کوتاه و اغلب با وقفه که شامل نمایشگاه نیست ، بدست آوریم.

مسابقات قهرمانی سه شنبه (کنتاکی در مقابل کانزاس و ایالت میشیگان در برابر دوک) در هفته دوم برای هیئت های ورزشی که شامل بازی شنبه بین گونزاگا و بی خواهد بود ، جیمی وی کلاسیک از ویرجینیای غربی (ویرجینیای غربی در مقابل گونزاگا و ایلینوی در مقابل بایلور) را پشت سر می گذارد.

در اینجا ما هستیم:

بیایید همه با هم کنتاکی را بیش از حد تحلیل کنیم

این یک رسم سالانه در شبکه های اجتماعی است. کنتاکی تعداد انگشت شماری بازی انجام داد و سپس طرفداران بسکتبال کالج ارزیابی های گسترده ای از عملکرد وی برای آینده Wildcats انجام دادند. توییتر در یک سری اغراق فوران می کند ، حتی یک مورد غرق در واقعیت ها یا داده ها نیست. فقط احساسات روده ای.

فقط دو بازی در این فصل برای Wildcats ، شاهد همان تئاتر بودیم. کنتاکی در فصل جدید ایالت مورهد 36 را شکست داد؟ کنتاکی قابل توقف نیست! کنتاکی به تیمی از ریچموند باخت که هر بازیکن تازه واردی را که فصل گذشته یک برد 24 برد را برگزار می کرد ، برمی گرداند؟ کنتاکی بیش از حد ارزیابی شده است!

با این حال ، هنگامی که از احساسات خود خارج شدید ، سوالات و نگرانی های قانونی درباره کنتاکی وجود دارد که جان کالیپاری و تیم جوان او باید در هفته های آینده به آنها بپردازند.

آیا کنتاکی می تواند بدون دقت و حجم بیشتر از خط 3 امتیازی عنوان ملی را بدست آورد؟ به نظر می رسد ویدیوی 0 برای 10 کنتاکی از رنگین کمان در باخت 76-64 ریچموند در روز یکشنبه بیشترین سر و صدا را در این آخر هفته ایجاد کرده است. میفهمم چرا

کنتاکی در جریان کسب عنوان ملی خود در 12-2090 ، 38٪ امتیاز 3 خود را کسب کرد. از آن زمان ، تیم این نتایج را تکثیر نکرده است ، زیرا گربه های وحشی در سال های بعدی بین 33 تا 36 درصد در نوسان است. اما این همه داستان را روایت نمی کند. مدت هاست که Wildcats از نظر کسب 3 امتیاز یکی از تیم های پرکار در سطح کشور بوده است (5/26 درصد تلاش آنها در 12-12 2011 برای KenPom 3 امتیازی بوده است). هشت سال پیش ، کالج بسکتبال هنوز شاهد کسب سه عنوان قهرمانی گلدن استیت واریورز توسط استف کوری یا تیم تیزبین ویلانوا جی رایت نبود که در سه فصل دو قهرمانی ملی کسب کند.

در فصل 12-2010 ، فقط 37 تیم در کالج بسکتبال می توانند بگویند که حداقل 40٪ تلاش های آنها با 3 امتیاز بوده است. فصل گذشته؟ 113 تیم به این آستانه رسیده اند. با این حال ، کنتاکی در زمان کالیپاری از 32.4٪ (11-11-2010) فراتر نرفت.

چرا این مهم است؟ از آنجا که بسکتبال کالج اکنون پر از کمانداران است ، کنتاکی همچنان با قدرت ورزشی و توانایی بازی در گلزنی و دفاع از رینگ بدون اتکا به آن شوت های آن سوی رنگین کمان ، به استعدادهای پنج ستاره بسیار اعتماد می کند. این شرط بندی منطقی است که به Wildcats کمک کرده است تا در چهار فصل مختلف به فینال فور برسد. اما کنتاکی از سال 2015 به نیمه نهایی ملی راه پیدا نکرده است. این تیم در کنتاکی ابزارهایی را برای به چالش کشیدن هر تیم در این ورزش دارد. اما اختلاف و حجم محدود محیط می تواند جاه طلبی های او را پیچیده کند.

آیا از دست دادن ریچموند تصادفی بود؟ به هیچ وجه. رفتار نکنید مثل اینکه کنتاکی به یک تیم پر از هیچ کس باخته است. تیم کریس مونی توسط بازیکنان بزرگ سال لنگر می اندازد که تیم جوان اهل کنتاکی آنها را مرعوب نکرده است. و تجربه هرگز در ورزش ارزشمندتر نبوده است. بین قرنطینه ها و محدودیت پیش فصل ، ریچموند و سایر تیم های تحت هدایت سربازان به ویژه در ابتدای فصل از یک مزیت برخوردار هستند. جیکوب گیلارد ، یکی از بهترین بازیکنان ریچموند در فصل گذشته ، در پیروزی مقابل کنتاکی جنگید ، به علاوه تیم او فقط 28٪ از 3 تلاش خود را انجام داد و شش مبارزه هجومی را به دست آورد. در حال حاضر ، ریچموند فقط بهتر از کنتاکی است.

حتما بخوانید:
ده راه‌ها به سرعت شروع ترفیع اسباب بازی

آیا یک ستاره کنتاکی وجود دارد که بتواند Wildcats را در اعماق مسابقات NCAA هدایت کند؟ آره. شاید چندتایی از آنها. اولیویه سار ، ترنس کلارک و بی جی بوستون در دو بازی ستاره های بالقوه به نظر می رسیدند. در صورت وجود تیم های کمی در بسکتبال دانشگاه می توانند با این استعداد خام ترکیب شوند. مشکل این است که مردم فکر می کنند کنتاکی هستند و می پذیرند که هر “ستاره” NBA قابل توجه آینده است. این انتظارات غیرممکن را ایجاد می کند. به یاد داشته باشید که بهترین تیم های کالیپاری پسران به نامهای آنتونی دیویس ، جان وال ، کارل-آنتونی تاونز ، دآرون فاکس ، بم آدبایو ، جولیوس رندال و دوین بوکر هدایت می شدند. تیم جمال موری در 16-2015 از دور دوم خارج نشد. بوستون ، که پیش بینی می شود در آخرین پیش نویس نهایی ESPN برای سال 2021 در میان 5 بازیکن برتر باشد ، ممکن است بیشترین شانس را برای پیوستن به لیست بازیکنان نخبه NBA در کالیپاری داشته باشد. حتی اگر این تیم در NBA برجسته نباشد ، مطمئناً آب کافی برای رقابت با بهترین تیم های آمریکا را دارد.

احتمال صحبت در مورد کنتاکی به عنوان یک رقیب در ماه های آینده چقدر است؟ بالا تیم های کالیپاری تمایل دارند با این شروع های ناهموار ظاهر شوند و همه گیری ها چالش هایی را برای هر تیم در آمریکا ایجاد می کند. دانش آموزان تازه وارد در این فصل باید از پروتکل های سلامتی همراه با درد معمول در حال رشد که با انتقال به بسکتبال دسته اول همراه است استفاده کنند. این زمان می برد. اما شما باید به خرید سهام در کنتاکی ادامه دهید. کاستی ها و نگرانی های معتبری وجود دارد. اما من هنوز هم انتظار دارم که Wildcats به عنوان تیمی توانایی کسب عنوان قهرمانی را به فینال فصل وارد کند. با این حال ، این متفاوت از دستاورد واقعی این شاهکار است که هشت سال در لکسینگتون اتفاق نیفتاده است.

جالن سوگس … خط دفاع اوهایو؟

دروازه بان گونزاگا در اولین هفته از فصل 21-2020 الکتریکی ترین دانشجوی سال کشور بود و بیش از 68 درصد از عکس های خود را در رنگین کمان و به صورت ویروسی در شبکه های اجتماعی با پایان خود در بالای لهجه ها و مراحل آکروباتیک متصل کرد. گونزاگا در هر 100 مالکیت 125 امتیاز به دست آورد و 72.7٪ از ضربه های خود را در قوس با سوگس روی زمین ، در hooplens.com انجام داد.

اما اگر ساگز در حال حاضر به عنوان بازیکن خط حمله برای اوهایو بازی می کرد ، چه می کرد؟ کریس گودوین ، سرمربی آکادمی مینهاها در مینیاپولیس ، گفت که ممکن است کارکنان ایالت اوهایو هنگامی که به سوگس بورس تحصیلی فوتبال 2018 را داده است ، این موضوع را با وی در میان گذاشته اند.

وی به ESPN گفت: “اوهایو در این مورد كاملاً جدی بود.”

سال گذشته ، سوگس اولین بازیکن مینه سوتا شد که در آن فصل جوایز “آقای بسکتبال” و “آقای فوتبال” را از آن خود کرد. او ستاره ای با تهدید مضاعف در آکادمی مینهاها بود و از چندین برنامه Power 5 پیشنهاد داشت. به طور متوسط ​​10.0 یارد لباس پوشیدن را به عنوان یک سالمند داشت. گودوین گفت ، وی در طول چهار سال فعالیت خود فقط 5 بار اخراج شده است. وی گفت: “هیچ کس نتوانست او را بگیرد.” ساگز همچنین گاهی اوقات امنیت رایگان و یک گیرنده گسترده برای تیم گودوین بازی می کرد. او نیرویی در زمین فوتبال بود و دید و سرسختی اش به زمین بسکتبال منتقل شد.

ساگز یک محافظ 6 فوت 4 ، 205 پوندی است که دوست دارد از طریق تماس کار را تمام کند. در دو بازی اول گونزاگا ، او ورزشکاران کانزاس و آبرن را به چالش کشید. گودوین گفت همان لجبازی را در میله ها داشت.

حتما بخوانید:
باربری بلوار تعاون |باربری در محدوده بلوار تعاون با ۴۵%تخفیف - باربری و اتوبار بارسنتر

وی گفت: “او یک مهاجم بزرگ است ، یک مهاجم غول پیکر است.” “او پسران را ناک اوت می کرد.”

اما سوگ بسکتبال را انتخاب کرد. و اکنون مارک فوو بازیکنی دارد برخلاف کسی که تاکنون در گونزاگا تمرین کرده است.


خطوط داستانی سریع برای مسابقات Champions Classic / Jimmy V Classic

دوک میشیگان (سه شنبه ، 7:30 بعد از ظهر ET ، ESPN ، Champions Classic): جوشوا لانگفورد پس از از دست دادن تمام فصول 2019-20 و 18 بازی اخیر ایالت میشیگان در 19-2018 به دلیل مصدومیت ، در این فصل بازگشت. شیمی وی با انتقال Marquette Joey Hauser و بقیه چرخش ها روی کل فصل MSU تأثیر می گذارد. و در حالی که کید کانینگام از ساگز و اوکلاهما در اوایل فصل توجهات را به خود جلب کردند ، جالن جانسون از دوک در اولین بازی خود یک عملکرد عالی (8 برای 8 ، 19 امتیاز) ارائه داد ، پیروزی 81-71 مقابل کوپین ایالت در روز شنبه. پیش بینی قرعه کشی می تواند در این بازی سر برگردد.

کنتاکی-کانزاس (سه شنبه ، ساعت 9:30 بعدازظهر ET ، ESPN ، Champions Classic): کانزاس فصل گذشته با اودوکا آزوبویکه تیم متفاوتی بود. جدایی او شدیدترین خلا را برای تیم بیل سلف ایجاد کرد. دیوید مک کورماک مک دونالد سابق Azubuike نیست ، اما KU به او نیاز دارد تا به یک بازیکن دو طرفه مطمئن در رنگ برسد تا به توانایی های بالقوه خود برسد.

ویرجینیای غربی-Gonzaga (چهارشنبه ، ساعت 19:00 ET ، ESPN ، جیمی V کلاسیک): ما درباره Suggs و Corey Kispert چیزهای زیادی شنیده ایم ، اما درو تیم به طور متوسط ​​26.5 PPG در حالی که 72٪ از عکس های قوس خود را در دو بازی انجام داده است. اسکار شیبوه ، مرد بزرگ اهل ویرجینیا غربی ، باید به دو سر زمین برود تا به کوهنوردان فرصتی بدهد.

ایلینوی-بیلور (چهارشنبه ، ساعت 22:00 ET ، ESPN ، جیمی V کلاسیک): در این بازی انتظار 3 امتیاز زیادی را داشته باشید. اگرچه اندازه نمونه کوچک است ، ایلینوی و بایلور در دو بازی اول خود داغ هستند. ایلینوی (47٪) و بایلور (50٪) دو تیم برتر 3 امتیازی تیراندازی در آخر هفته اول فصل بودند. Ayo Dosunmu و Jared Butler نیز دو تن از بهترین نگهبانان آمریکایی هستند.


لذت دیدن بازی خوب کوئنتین گریمس بسیار جالب است

12 دقیقه طول کشید تا یک تیم رتبه بندی شده Texas Texas در یک باخت 64-53 مقابل هوستون در روز یکشنبه به دو رقمی برسد. گریمز ، ستارگان پنج ستاره سابق در هوستون که کار مشارکتی خود را در کانزاس آغاز کرد ، تیم خود را با نتیجه 8 بر 08 به سود 27 بر 9 هدایت کرد تا در نیمه اول بازی کند. گریمز با 15 امتیاز ، 7 ریباند ، 2 پاس گل و یک بلاک در برد به پایان رسید. او با حوصله بازی کرد.

هر گزینه استخدام پنج ستاره در نیروگاه هنگامی که پس از یک فصل انتخاب واضحی از دور اول وجود نداشته باشد ، در مورد توانایی خود با سوالاتی روبرو می شود. منصفانه نیست گریمز پس از سال اول تحصیل در کانزاس در برابر این کنترل مقاومت کرد. اما او با کلوین سامپسون خانه ای پیدا کرده است و برای تیمی که به نظر می رسد حریف خطرناکی برای هر تیم در کشور است ، نقشی اساسی دارد. گاهی اوقات چشم اندازهای برتر به زمان بیشتری برای توسعه نیاز دارند این خوبه. گریمس اثبات آن است. او از یک نیروگاه خارج شد و اکنون یک کاتالیزور برای یکی از جذاب ترین و با استعدادترین تیم های آمریکا است. و او دارد سرگرم می شود.


Shaka Smart مو چیزی است که همه ما باید آن را جشن بگیریم

من به عنوان کسی که موهای خود را در طی همه گیر شدن رشد می دهد ، از تغییر شکل مو مربی تگزاس Shaka Smart وحشت زده ام. این یکی از محسوس ترین تغییرات در کالج بسکتبال در این فصل است.

او گرگ براون دانشجوی سال اول ، یک انتخاب دور اول پیش بینی شده و یک تیم با استعداد دارد که می تواند در مسابقات NCAA صعود کند اما موهای اسمارت در پیروزی 78-76 تیمش مقابل دیویدسون در Maui Invitational در توییتر روند مد داشت. در روز دوشنبه.

دنیای ورزش در این اوقات دشوار همیشه به دنبال چیزی برای لبخند زدن است. موهای اسمارت را به لیست اضافه کنید.
منبع: panjere-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesViagraMobil Ödeme Bozdurmarekorbetbetboogenco bahisdeneme bonusu veren siteler