بررسی انواع درب بازکن درب ضد سرقت

اعتصاب برقی که انتخاب می کنید باید به خوبی با پیچ قفل درب شما کار کند. ES110 با برخورداری از قفلهای نگهدارنده اعتصاب عمیقتر از حد معمول ، برای کار با طیف گسترده ای از قفلها طراحی شده است و از همان سطح امنیت و اطمینان برخوردار است که معمولاً توسط راه حلهای قفل برقی گران تر ارائه می شود.

اعتصاب برقی به شما امکان می دهد با قفل الکترونیکی درب منزل یا محل کار خود را ایمن کنید. ضربات الکتریکی برای عملکرد به منبع تغذیه نیاز دارند.

انجام این پیش ساخته ها ممکن است پیچیده تر و پرهزینه باشد و غالباً عملکرد اساسی دهانه یکسان است. از آنجا که ضربات الکتریکی و قفل های برقی به همان شیوه کار می کنند (باز کردن درب از یک مکان از راه دور با تجهیزات دسترسی ویژه) ، آنها اغلب با یکدیگر اشتباه گرفته می شوند.

اغلب با تجهیزات کنترل ویژه مانند صفحه کلید یا کارت خوان قابل دسترسی است. صفحه کلید یا کارت خوان که برای فعال سازی حمله برق استفاده می شود کاملاً قابل مشاهده است.

قفل برقی درب آپارتمان چیست و چگونه می توان به کمک آن درب ورودی ساختمان را برقی کرد؟

هشدارهای الکتریکی ، هنگامی که به همراه کارت خوان استفاده می شوند و به یک کنترل پنل دسترسی یکپارچه یا یک کنترل کننده مستقل متصل می شوند ، به شما امکان می دهد تمام مزایای ورود مدیریت شده اعتبار برای سطح بالاتری از امنیت ساختمان را بدست آورید. کارت خود را گم نکنید! هرکسی در داخل ساختمان باشد می تواند با فشار دادن میله وحشت قفل درب را باز کند.

البته ، خروج از داخل با یک میله وحشت یا هر وسیله خروجی دیگر همیشه امکان پذیر است زیرا ضربه برق فقط از خارج قفل شده است. ضربات الكتریكی اغلب به عنوان یك دستگاه ایمن از كار افتاده در دهانه نصب می شوند. آنها همچنین یکی از گزینه های گران قیمت هستند ، بنابراین اگر بودجه کافی دارید و می خواهید هزینه ها را کاهش دهید. مطالب بیشتر را از اینجا مشاهده کنید.

قفل های مغناطیسی همان راهی نیستند که شما می خواهید بروید. شما نمی خواهید بچه های شما به معنای واقعی کلمه با آتش بازی کنند. از آنجا که ضربات برقی روی قاب در نصب می شوند ، می توانند از انواع مختلف در و قفل در بازارهای جدید و جدید استفاده کنند.

تفاوت قفل مقابل برقی زبانه دار با قفل مقابل برقی اتومات

ما انواع مختلفی از قفل های اعتصاب برقی با کیفیت بالا را برای پاسخگویی به نیازهای مختلف مشتریان و درب های متنوع داریم. اعتصاب برقی در اواخر دهه 1880 ثبت اختراع شد ، بنابراین در ارتفاعات بلند شهر نیویورک می توان یک درب ورودی مشترک قفل شده داشت.

در حالی که ساکنان می توانستند اجازه دسترسی و قفل فیزیکی درب را از داخل آپارتمان های خود بدهند. برقراری ورودی برای کنترل بهتر دسترسی ، مدیریت اعتبارنامه و حذف کلید را می توان به روشهای مختلفی انجام داد. قابلیت اطمینان – بدون قطعات متحرک ، در صورت ورود اجباری آسیب کمتری می بینند. سرانجام ، شاید مهمترین عاملی که باید هنگام انتخاب مکانیزم قفل سازی مورد توجه قرار گیرد.

مرجع صلاحیت دار (AHJ) است که مقرراتی را که ساختمان شما را تحت تأثیر قرار می دهد ، اجرا می کند. با AHJ خود آشنا شوید تا مطمئن شوید قفل هایی که قصد نصب آنها را دارید به روز هستند. از کار افتادن ایمنی ایمنی برقی ترجیح داده نمی شود زیرا برای قفل ماندن دستگاه به برق مداوم نیاز دارد. ضربات الکتریکی به جای ضربات معمولی که با دستگاه قفل یا خروجی عرضه می شود ، نصب می شوند. بسیاری از مارک های اعتصاب الکتریکی برای انتخاب وجود دارد.

از ضربات الکتریکی می توان با قاب های فلزی توخالی و همچنین قاب های چوبی و آلومینیومی استفاده کرد.

قیمت قفل برقی درب چوبی با توجه به گرانی های اخیر در بازار ایران

روش های دیگر برای ارائه کنترل دسترسی ممکن است شامل استفاده از قفل برقی باشد که نیاز به یک آمادگی در لبه لولای قاب و همچنین یک پیش آماده از طریق درب دارد. اگرچه قفل های مورس مانند قفل های مغناطیسی گزینه ای درجه یک هستند ، اما بر خلاف قفل های مغناطیسی ، با درب های شیشه ای سازگار نیستند.

بنابراین هنگام تصمیم گیری در مورد استفاده یا عدم استفاده از آنها باید در نظر داشته باشید. ضربات الكتریكی برای قفلهای استوانه ای ، قفل های جلویی و وسایل خروجی موجود است. با این حال اکثر سیستم های کنترل دسترسی با باتری های پشتیبان تهیه می شوند. مطمئن شوید که باتری ها را هر ماه چک می کنید. منبع این خبر را ببینید.

و هر زمان که زمان تغییر تغییر می یابد آنها را خاموش کنید تا مطمئن شوید که آنها به درستی کار می کنند. در هنگام قطع برق نیاز به پشتیبان گیری از باتری دارد که این امر نیاز به بازرسی معمول و تعویض باتری دارد. در هنگام قطع برق ، قفل های مغناطیسی توان خود را از دست می دهند و به درب اجازه می دهد تا کار کند.

بنابراین ، در حالی که صفحه ضربه برقی برای قفل نگه داشتن درب از بیرون کار می کند ، حتی اگر برق خاموش باشد ، شما می توانید با چرخاندن دستگیره درب یا فشار دادن صفحه لمسی سخت افزار وحشت ، درب را از داخل باز کنید. مانند قفل های برقی ، می توان درهای دارای قفل مغناطیسی را با صفحه کلید ، دکمه کلید یا دستگاه دیگر باز کرد.

ایندکسر