براندون اینگرام ، نیواورلئان پلیکان با حداکثر تمدید 5 ساله موافقت می کنند

[ad_1]

جف شوارتز و جوردن گرتلر از اکسل اسپورت به آدریان وویناروفسکی از ESPN گفتند که براندون اینگرام ، مهاجم نیواورلئان پلیکان با تمدید قرارداد 5 ساله و حداکثر 158 میلیون دلاری موافقت کرده است.

اینگرام فصل گذشته در نیواورلئان پس از ورود به عنوان بخشی از تجارت که آنتونی دیویس را به لس آنجلس لیکرز فرستاد ، رونق گرفت.

اینگرام 23 ساله در فصل گذشته با میانگین 23.8 امتیاز ، 6.1 ریباند و 4.2 پاس گل امتیازات جدیدی را در کارنامه خود ثبت کرد. او برای اولین بار به ستارگان تمام ستاره ها تبدیل شد و به عنوان بهترین بازیکن NBA انتخاب شد.

کلید پیشرفت اینگرام بهبود 3 امتیازی تیراندازی وی بود. برای سه فصل حضور در لیکرز ، اینگرام 32.9٪ از عمق را شلیک کرد ، و 127 امتیاز 3 را کسب کرد ، زیرا در هر بازی دو امتیاز را امتحان کرد. اینگرام در طول اولین فصل حضور خود در نیواورلئان 6.2 تلاش از 3 امتیاز در هر بازی را برداشت و آنها را با یک ویدیو 39.1٪ ناکام گذاشت. او در 62 بازی 150 امتیاز کسب کرد و در کل سابقه قبلی خود سایه افکنده است.

اینگرام قبل از شروع فصل گذشته حق داشت قرارداد خود را با پلیکانز امضا کند ، اما دو طرف توافق نکردند. در آن زمان ، اینگرام بازی نمی کرد ، زیرا ترومبوز ورید عمقی در بازوی او زودرس به فصل 19-19 2018 پایان داد.

اینگرام در ژانویه به ESPN گفت: “آنها می خواستند ببینند که چگونه من بهبود پیدا کردم.” “این پیامی است که من دریافت کردم. جز احترام به آن نمی توانم کاری انجام دهم.”

هنگامی که اینگرام آخرین بار در ماه آگوست پس از حذف پلیکانز از مرحله پلی آف اورلاندو بالون ، با خبرنگاران صحبت کرد ، او نیواورلئان را “بهترین انتخاب” برای آژانس رایگان خود خواند.

اینگرام گفت: “این مکان مطمئناً مکان ویژه ای با افراد واقعاً بسیار خوب و افراد واقعی زیادی است ، بنابراین من از آنچه در آن هستم لذت می برم.”

نیواورلئان در این معامله مدافع راست اریک بلدسو و جورج هیل را دریافت می کند و همچنین کیرا لوئیس مدافع آلاباما را که سیزدهم در رده بندی NBA روز چهارشنبه است انتخاب کرد. دیوید گریفین ، معاون اجرایی عملیات بسکتبال پلیکانز گفت که تیم هیچ حرکتی نکرده است.

گریفین چهارشنبه شب گفت: “تصویر بزرگ ، من به شما می گویم کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد.” “بدیهی است ، هنگامی که یک آژانس رایگان به همان سرعتی که شروع به کار می کند ، برخی از اهداف را در ذهن داریم و مکالمات تجاری دیگری نیز داریم. بنابراین بسیاری از اتفاقات به طور هم زمان رخ می دهد.”

[ad_2]

منبع: panjere-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme