بالتیمور ریونز-پیتسبورگ استیلرز روز یکشنبه پس از آزمایشات مثبت حرکت کرد


NFL روز چهارشنبه اعلام کرد ، بازی Baltimore Ravens-Pittsburgh Steelers از بعدازظهر یکشنبه شکرگذاری منتقل شده است.

این بازی پس از آزمایش مثبت ویروس کرونا برای تعدادی از بازیکنان Ravens جابجا شد. بالتیمور هفت بازیکن داشت – مارک اینگرام و ج. منبع خبری به دان گراتسیانو از ESPN گفت: K. Dobbins ، مهاجم Trace Maxorley ، مرکز مت Skoura ، نگهبان پاتریک مک کارتی ، مدافع Calais Campbell و مدافع بیرونی Pernell McPhee از نظر آزمایش COVID-19 در سه روز گذشته مثبت بوده اند. هیچ یک از این بازیکنان مجاز به بازی در روز یکشنبه نیستند.

NFL در بیانیه ای گفت: “این تصمیم برای احتیاط برای اطمینان از سلامت و ایمنی بازیکنان ، مربیان و کارکنان در روز بازی و با مشورت با کارشناسان پزشکی اتخاذ شده است.”

NFL در حال شناسایی و ارزیابی ارتباط نزدیک بازیکنان Ravens است که مثبت هستند. دستگاه های بینی براندون ویلیامز قبلاً در فهرست / ذخیره COVID-19 قرار داشتند.

این سیزدهمین بازی از فصل NFL است که به دلیل مشکلات ویروس کرونا به تعویق افتاده یا منتقل شده است. زمان بازی و شبکه پخش مسابقه روز یکشنبه اواخر روز چهارشنبه اعلام می شود.


منبع: panjere-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>