بالتیمور ریونز هشتمین روز متوالی شیوع را نشان می دهد زیرا WR Willie Snead IV نتایج مثبتی می دهد

[ad_1]

با توجه به MILLS ، Md. یک منبع به ESPN گفت: “ویلی اسنیاد چهارم ، جانشین مبتنی بر شبکه گسترده بالتیمور ریونز ، روز یکشنبه آزمایش COVID-19 مثبت است.”

Snead هفتمین پیش بینی کننده است که هفته گذشته به لیست ذخیره COVID-19 متعهد می شود و دو بازی بعدی Ravens را از دست می دهد: سه شنبه در پیتسبورگ استیلرز و 7 دسامبر برابر کابوی های دالاس.

این هشتمین روز متوالی است که حداقل یک آزمایش مثبت برای بالتیمور انجام می شود.

“اسنژ”: “ما در میان یک آزمایش هستیم ، اما برای آن ساخته شده ایم!” توییت شنبه. “ادامه دهید!”

Sned ، 28 ساله ، سومین برتری بالتیمور در این فصل است که 28 پاس گل برای 379 یارد دارد. سه فرود او در تیم دوم است. در چهار بازی گذشته ، Snead سازنده ترین گیرنده وسیع Ravens بوده است ، در مجموع 17 مورد برای 230 یارد و دو تاچ داون گرفته شده است ، در حالی که دیگر گیرنده های گسترده Ravens دارای 19 گیرنده برای 217 یارد و دو لمس در آن دوره هستند.

یک منبع گفت: Ravens طی هفته گذشته 18 بازیکن را به لیست ذخیره خود / COVID-19 اضافه کرده است و پس از آزمایش مثبت روز شنبه ، مدافع خارج از مارک اندروز و متیو جودن را در لیست قرار خواهد داد.

علاوه بر Snead ، پیش بینی های دیگر مبتدیان در این لیست اندروز ، مدیر NFL MVP لامار جکسون ، جک دابینز ، پشت سر گذاشتن پاتریک ریکارد ، مرکز پاتریک مکاری و کشتی تهاجمی با DJ Fluker است.

روز شنبه ، ریونز یک گیرنده گسترده اضافه کرد و دز برایانت را از تیم آموزشی به خدمت گرفت.

برنامه های Ravens صبح روز سه شنبه به پیتسبورگ پرواز می کنند و امشب با فولادهای بدون شکست بازی می کنند.[ad_2]

منبع: panjere-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme