بالتیمور ریونز هشتمین روز متوالی شیوع را نشان می دهد زیرا WR Willie Snead IV نتایج مثبتی می دهد


با توجه به MILLS ، Md. یک منبع به ESPN گفت: “ویلی اسنیاد چهارم ، جانشین مبتنی بر شبکه گسترده بالتیمور ریونز ، روز یکشنبه آزمایش COVID-19 مثبت است.”

Snead هفتمین پیش بینی کننده است که هفته گذشته به لیست ذخیره COVID-19 متعهد می شود و دو بازی بعدی Ravens را از دست می دهد: سه شنبه در پیتسبورگ استیلرز و 7 دسامبر برابر کابوی های دالاس.

این هشتمین روز متوالی است که حداقل یک آزمایش مثبت برای بالتیمور انجام می شود.

“اسنژ”: “ما در میان یک آزمایش هستیم ، اما برای آن ساخته شده ایم!” توییت شنبه. “ادامه دهید!”

Sned ، 28 ساله ، سومین برتری بالتیمور در این فصل است که 28 پاس گل برای 379 یارد دارد. سه فرود او در تیم دوم است. در چهار بازی گذشته ، Snead سازنده ترین گیرنده وسیع Ravens بوده است ، در مجموع 17 مورد برای 230 یارد و دو تاچ داون گرفته شده است ، در حالی که دیگر گیرنده های گسترده Ravens دارای 19 گیرنده برای 217 یارد و دو لمس در آن دوره هستند.

یک منبع گفت: Ravens طی هفته گذشته 18 بازیکن را به لیست ذخیره خود / COVID-19 اضافه کرده است و پس از آزمایش مثبت روز شنبه ، مدافع خارج از مارک اندروز و متیو جودن را در لیست قرار خواهد داد.

علاوه بر Snead ، پیش بینی های دیگر مبتدیان در این لیست اندروز ، مدیر NFL MVP لامار جکسون ، جک دابینز ، پشت سر گذاشتن پاتریک ریکارد ، مرکز پاتریک مکاری و کشتی تهاجمی با DJ Fluker است.

روز شنبه ، ریونز یک گیرنده گسترده اضافه کرد و دز برایانت را از تیم آموزشی به خدمت گرفت.

برنامه های Ravens صبح روز سه شنبه به پیتسبورگ پرواز می کنند و امشب با فولادهای بدون شکست بازی می کنند.
منبع: panjere-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>