[ad_1]

بازی منظم گرجستان در روز شنبه مقابل وندربیلت به دلیل پرونده های COVID-19 ، مشکلات ردیابی تماس ، آسیب دیدگی و انکار در برنامه فوتبال Commodores به 19 دسامبر موکول شد.

این بازی قرار بود ساعت 16:00 بعد از ظهر روز شنبه در ورزشگاه سنفورد در آتن ، جورجیا آغاز شود. در صورت عدم صلاحیت جورجیا در بازی قهرمانی SEC ، این مسابقه اختراع خواهد شد. بولداگ یک بازی عقب از فلوریدا در East Division بود و در 7 نوامبر به گیتورز باخت.

در اوایل این هفته ، تاد فیچ ، مربی موقت وندربیلت گفت که تیمش حداقل 53 بازیکن دارد ، در این هفته دو آزمایش COVID-19 باقی مانده است. وی همچنین اذعان کرد که بعد از اخراج مربی درک میسون در روز یکشنبه ، برخی از بازیکنان در حال انصراف هستند.

فیچ روز سه شنبه گفت: “ما چند پسر داریم که با آنها صحبت کرده ایم.” “در حال حاضر من جزئیات خاصی در مورد اینکه در کجای این موارد قرار داریم ندارم. اما بحث هایی وجود دارد که طی 24 ساعت گذشته یا برخی از بازیکنان در جریان بوده است. در اواخر هفته ما ایده بهتری درمورد اینکه در کجا هستیم با تمام اعداد و جایی که نشسته ایم خواهیم داشت. زمان احساسی است و وقتی این اتفاقات برای کارکنان رخ می دهد ، واکنش فوری ایجاد می شود. بنابراین ما سعی می کنیم صبر را یاد بگیریم ، و با پسران خود ارتباط برقرار کنیم. “

Commodores همچنین می تواند یک بازی به تعویق افتاده را قبل از تنسی اختراع کند. کمودورس (0-8) هرگز فصلی را با رکورد بدون برد به پایان نرسانده است.

انتظار می رود بولداگ شماره 8 (6-2) یک بازی با تاخیر در جاده میسوری انجام دهد.

[ad_2]

منبع: panjere-news.ir

ایندکسر