بازی Gonzaga Bulldogs-Baylor Bears پس از آزمایش مثبت ویروس کرونا لغو شد

[ad_1]

این دو مدرسه روز شنبه اعلام كردند كه مسابقه مدتها انتظار بین شماره 1 گونزاگا و شماره 2 Baylor لغو شده است.

دو نفر از اعضای مهمانی سفر گونزاگا آزمایش مثبت داشتند ، یک دانشجو-ورزشکار و یک نفر غیر دانشجو-ورزشکار. این دانشجو-ورزشکار در پیروزی بولداگ ها مقابل ویرجینیای غربی در روز چهارشنبه بازی نکرد.

در بیانیه مشترک آمده است: “با مشورت با کمیسر بهداشت ایالتی ایندیانا ، مدیر بهداشت عمومی شهرستان ماریون و دو پزشک تیم ، گونزاگا و بیلور توافق کردند که بازی امروز برگزار نشود.”

هر دو تیم امیدوارند بعداً برنامه را برای بازی دوباره تنظیم کنند.

اسکات درو سرمربی بایلور و مارک فاو سرمربی گونزاگا در بیانیه مشترکی اظهار داشتند: “ما از اینکه نمی توانیم یکی از مورد انتظارترین بازیهای فصل را انجام دهیم ناامید شده ایم اما به توصیه مقامات بهداشت عمومی عمل می کنیم.” “وقتی تصمیم گرفتیم در طی یک بیماری همه گیر بازی کنیم ، اولویت های ما محافظت از سلامتی و ایمنی دانشجویان ورزشکار و پیروی از دستورالعمل های بهداشت عمومی بود و ما افتخار می کنیم که هر دو برنامه به این قول ها عمل کرده اند. مشکلات بسیار بزرگتری وجود دارد. در این دنیا از اینکه نمی توانیم یک بازی بسکتبال انجام دهیم ، بنابراین ما همچنان برای همه کسانی که تحت این بیماری همه گیر قرار گرفته اند دعا می کنیم. “

گونزاگا آخر هفته گذشته دو بازیکن را از بازی خود مقابل Auburn بیرون کشید که یک بازیکن مثبت بود و یک هم تیمی او را از نزدیک تماس می گرفت. در کنار بایلر ، درو پس از عبور از COVID-19 دو بازی اول تیم را از دست داد.

[ad_2]

منبع: panjere-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme