بازی Clemson Tigers-Florida Florida Seminoles به تعویق افتاد


ACC در بیانیه ای اعلام کرد ، بازی شنبه بین ایالت فلوریدا و کلمسون به تعویق افتاد که کادر پزشکی تیم ها نتوانستند برای پیشبرد این بازی به توافق مشترک برسند.

تیم ها قرار بود ظهر در تالاهاسی فلوریدا بازی کنند.

منابع زیادی به ESPN گفتند كه یك بازیکن Clemson جمعه بعد از آموزش با ببرها در COVID-19 مثبت بود. طبق منابع ، این بازیکن علامت دار بود ، اما در طول هفته دو بار تست منفی داشت. این منبع گفت ، این امر ایالت فلوریدا را وادار کرد که بگوید انجام بازی شنبه مناسب نیست.

Clemson AD Dan Radakovic در توییتر خود نوشت: “ما از اینكه نمی توانیم بازی امروز مقابل ایالت فلوریدا را انجام دهیم ناامید شده ایم.” “Clemson در آماده سازی برای این بازی از كل پروتكل ACC پیروی كرده است. ما انتظار داریم هفته آینده در برابر Pete برای Senior Day و Recognition Day به بازی برگردیم.”

در بیانیه ای ، لیگ اعلام کرد که هر دو تیم همچنان به حداقل موارد ارائه شده در گزارش گروه مشاوره پزشکی ACC پایبند هستند.

مربی فلوریدا ، مایک نورول در بیانیه ای گفت: “اولویت اول ما سلامت دانشجویان ورزشکار است و من از پروتکل های معرفی شده توسط FSU و ACC قدردانی می کنم تا ضمن اطمینان از سلامتی همه ، در حالی که به ما اجازه می دهد در این فصل بازی کنیم.” “جای تأسف است که امروز فرصتی برای رقابت نخواهیم داشت ، اما امیدواریم که بتوانیم در دسامبر با کلمسون بازی کنیم. من از حمایت و هماهنگی بین دولت ، کلمسون و دفتر ACC سپاسگزارم. تیم ما اکنون تمرکز خود را بر روی میزبانی ویرجینیا در هفته آینده. “

حتما بخوانید:
تجزیه و تحلیل بیت کوین و اتریوم 25 اوت 1401

تیم های پروتکل ایالتی ACC باید یک روز قبل از مسابقه مورد آزمایش قرار گیرند ، بنابراین فلوریدا و کلمسون روز جمعه طبق قوانین کنفرانس آزمایش شدند. این آزمایشات توسط شخص ثالث مستقلی انجام می شود و نتایج یا همان روز یا اوایل روز بعد بدست می آید. پس از دریافت این آزمون ها ، هر دو مدرسه با ACC تماس می گیرند تا در صورت راحت بودن بازی را امضا كنند. این استاندارد است قبل از اینکه هر بازی ACC انجام شود.

منابع زیادی می گویند که کلمسون قبل از عزیمت به تالاهاسی آزمایش شده و تا اواخر جمعه شب آزمایش مثبتی دریافت نکرده است ، به این معنی که تیم با بازیکن مثبت به تالاهاسی سفر کرده است. این بوش آزار دیده بلافاصله منزوی شد و كلمسون ترتیب داد كه وی جداگانه به كلمسون برود. سپس كلمسون آزمایش مثبت را به ایالت فلوریدا اطلاع داد.

صبح روز شنبه ، هر دو مدرسه با نماینده ACC تماس گرفتند تا در صورت راحت بودن بازی را امضا كنند. این استاندارد است قبل از اینکه هر بازی ACC انجام شود. منابع زیادی می گویند که کلمسون احساس راحتی می کند ، او تمام پروتکل های ایمنی را دنبال می کند و می خواهد به بازی ادامه دهد. علاوه بر رعایت بیشترین قوانین مسافت طی آموزش و جلسات ، کلمسون با استفاده از ماسک صورت و محافظ صورت N95 به فلوریدا سفر کرد. کلمسون همچنین گفت که هیچ مدرکی در مورد انتشار یا انتقال ویروس کرونا در طول بازی وجود ندارد. علاوه بر این ، یک منبع گفت که کلمسون پیشنهاد کرد روز شنبه آزمایش های سریعی انجام دهد و بازی را به شنبه شب منتقل کند ، اما فلوریدا قبول نکرد.

حتما بخوانید:
منابع ادعا می کنند ، پارگی ACL ، MCL ، به علاوه آسیب دیدگی بیشتر در زانو برای جی بی بینگ سینسیناتی بنگالس

منابع متعددی اظهار داشتند كه مشاوران پزشكی فلوریدا معتقدند كه در صورت مسافرت بازیکن مثبت با این تیم ، خطر بازی وجود دارد و نگرانی در مورد گسترش احتمالی تیم كلمسون را افزایش می دهد. ایالت فلوریدا می خواست با احتیاط بایستد و نمی توانست بازی را رها کند. به دلیل اختلاف نظر پزشکی ، فلوریدا (2-6) و شماره 4 کلمسون (7-1) نتوانستند توافق کنند که بازی را پیش ببرند. این لیگ نقشی در روند تصمیم گیری ندارد زیرا می خواهد این انتخاب توسط هر دو مدرسه انجام شود.

بازیکنان کلمسون قصد داشتند به Tallahassee کاملاً قصد انجام بازی را داشته باشند ، اما هنگام صبحانه متوجه شدند که قادر به بازی نیستند. هنوز هیچ نشانه ای در مورد زمان بندی مجدد بازی برای ماه دسامبر وجود ندارد و این را می توان با توجه به اینکه آیا Clemson برای ورود به بازی قهرمانی ACC نیاز به بازی دارد مشخص کرد.

ACC همچنین روز شنبه تغییرات زیادی را در برنامه اعلام کرد.

بازی لوئیزویل در کالج بوستون که به 12 دسامبر منتقل شد ، اکنون در 28 نوامبر برگزار می شود و جنگل ویک در لوئیزویل به 19 دسامبر منتقل می شود.

Wake Forest در Duke دوباره برنامه ریزی نخواهد شد. Wake Forest قبلاً برای بازی بدون کنفرانس در تاریخ 28 نوامبر تأیید شده است.
منبع: panjere-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید