بازی فوتبال ویرجینیا کاوالیرز-فلوریدا در سمینولس به دلیل مشکلات ویروس کرونا به تعویق افتاد


بازی فوتبال ویرجینیا-فلوریدا صبح شنبه بعد از آزمایشات مثبت ویروس کرونا و قرنطینه تماس با سمینولز به تعویق افتاد – این بازی برای هفته دوم متوالی ساعت ها به تعویق افتاد.

پروتکل های ACC بیان می کنند که تیم ها باید یک روز قبل از مسابقه آزمایش شوند. این آزمایشات توسط شخص ثالث مستقلی انجام می شود و نتایج در همان روز یا ابتدای روز بعد بدست می آید. پس از دریافت این آزمون ها ، هر دو مدرسه با ACC تماس می گیرند تا در صورت راحت بودن بازی را امضا كنند.

ویرجینیا در انتظار بازی به Tallahassee سفر می کند و برای بازگشت به شارلوتزویل روز شنبه عزیمت می کند. ویرجینیا سفر خود به Tallahassee را به تعویق انداخت تا روز جمعه تمام نتایج آزمون خود را بدست آورد تا سعی کند از شرایطی مانند بازی آخر هفته گذشته کلمسون و فلوریدا جلوگیری کند. اما با توجه به وضعیت لیست در فلوریدا ، مشخص شد که این بازی قابل انجام نیست.

بازی کلمسون و فلوریدا نیز شنبه گذشته به دلیل موافقت مقامات ارشد پزشکی در این دو مدرسه در مورد بی خطر بودن بازی به تعویق افتاد – این موضوع باعث انتقاد شدید دابو سوئینی ، مربی کلمسون شد ، که گفت ایالت فلوریدا باید برای از دست دادن بازی. در این حالت ، کلمسون با بازیکنی که در نهایت آزمایش ویروس کرونا را پشت سر می گذارد به Tallahassee سفر می کند.

هفته گذشته ، مایک نورول ، مربی فلوریدا گفت که تیمش به دنبال پروتکل های معرفی شده در برنامه عملکرد بسیار خوبی داشته است.

در حال حاضر ، نه بازی کلمسون-فلوریدا و نه بازی ویرجینیا-فلوریدا تغییر نکرده اند.

یک منبع به ESPN گفت که توانایی فلوریدا برای مقابله با دوک در 5 دسامبر در حال حاضر نامشخص است.


منبع: panjere-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>