این مهمانی پس از پیروزی بر BYU در کارولینای ساحلی ادامه دارد


ساعت 10 صبح روز شنبه در کانوی کارولینای جنوبی بود و در حالی که جایگاه های ورزشگاه بروکس مدت زیادی خالی بودند ، یک چهارم زمین بازی شلوغ بود.

از خط 25 حیاط تا پشت منطقه انتهایی ، Chanticleers کارولینای ساحلی دریای سیاه و مربیان آنها به صورت دسته جمعی جمع می شدند ، لبخند می زدند ، می خندیدند و حتی گاهی با خانواده گریه می کردند. آنها با صبر و حوصله در صف ایستاده بودند و منتظر بودند تا در یک مکان مشخص در زمین با هم عکس بگیرند ، آنچه که اکنون و برای همیشه خواهد بود ، سرزمین مقدس عالی هاش مارک سمت راست در خط 1 حیاط است ، جایی که گیرنده BYU داکس میلن توسط آن پیچیده شده بود ایمنی ساحلی Mateo Sudipo و هنگامی که زمان تمام شد روی جفت پرتاب می شود.

تشویق از بین رفته بود. جایگاههای خالی مملو از صفحات گوش سگ بود که قبل از طلوع فجر و پخش کالج GameDay با تکان دادن جلوی دوربین پوشیده شده بودند. آنها ضمن استقبال از بازی Mormon vs. Mullet و هزار یادآوری دیگر اعلام كردند كه “به قاچاق كثیف خوش آمدید” ، آنها اعلام كردند كه كانوی در یك منطقه تعطیلات است كه رسماً به عنوان Grand Strand شناخته می شود ، اما مردم محلی آن را عاشقانه به عنوان Redneck Riviera دوست دارند. “

اما اواخر شنبه ، مهمانی جایگاه آلومینیوم را ترک کرده و به میله های ساحل منتقل شد. دیگر ضرب های کارولینا بیچ از Myntle Beach Days Fantastic Shakers ‘در سالن شنیده نمی شد. تنها صدایی که اکنون جرات قطع شعارها و خنده های آنها را داشت ، ارتعاش مداوم صدای زنگ بود. زنگ پیروزی بیتی مموریال درست در خارج از این منطقه شدید آویخته شد و وقتی 5000 هوادار ورزشگاه را ترک کردند ، به نظر می رسید که هر کدام به نوبت آن را به صدا در می آورند.

گروهی از مربیان کارولینای ساحلی در میان جمعیت جمع شدند و یک نفر در تاریکی به برج ناقوس اشاره کرد و گفت: “خیلی خوب به نظر می رسد ، اینطور نیست؟” سلام ، مربی ، آیا تعجب می کنی که آیا آنها می توانند این حرف را در سراسر کشور بشنوند؟ “

“مربی” فقط پوزخندی زد و سرش را تکان داد. جیمی چادول این لحظه را غنیمت شمرد. سرمربی ، فقط در سومین فصل حضور خود در پست هدایت و دومین بار به صورت تمام وقت (او در سال 2017 سرمربی موقت بود) ، مراقب بود تمام لحظات را در این باورنکردنی ترین فصل 10-0 بازی کند. یک سال که یک تیم فوتبال که حتی 18 سال پیش وجود نداشت و برای آخرین بار در کمربند آفتاب شرق انتخاب شد و هرگز در رده بندی قرار نگرفت و بنابراین هرگز میزبان 25 بازی برتر نبود و ، اتفاقا ، من نمی دانم که او تا دو روز قبل از شروع بازی در رده سیزدهم BYU بازی خواهد کرد.

همانطور که چادول در هنگام گرم شدن برقی قبل از بازی گفته بود و سه ساعت بعد وقتی تیمش پیروزی 22-17 را در زمین پشت سر خود جشن گرفت ، در میکروفون تلویزیون تکرار کرد ، “ما در حدود سال 2020 هستیم داستانی که شما می توانید یاد آوردن. به ما خیلی خوش میگذرد. من فکر می کنم مردم در حال حاضر به کمی سرگرمی نیاز دارند. اما ما همچنین فقط به کفال و تعطیلات دیوانه وار در رختکن اشاره نمی کنیم. ما در فوتبال نیز کاملاً خوب هستیم. “

بله ، آنها هستند. بله ، واقعاً در پوشش خوش اخلاق آب و هوای ساحلی از بین رفته است. در ماه اکتبر ، هنگامی که Chanticleers به ​​5-0 رسید و AP Top 25 را شکست داد ، داستان آنها در همه جا ارائه شد ، اما تمرکز بر روی رختکن های پیچیده به سبک WWE بود ، یک رقابت مدل مو بسیار سنگین با یک محصول برای رقابت در پشت صحنه هفته. از مد در دهه 80 و بسیاری توضیحات درباره اینکه جهادگر چه جهنمی است. (نکته: با معلم انگلیسی دبیرستان خود تماس بگیرید و از آنها بخواهید آن درسهای Chaucer را که می خوابیدید تکرار کنند.)

کالانی سیتاکه ، سرمربی BYU ، روز جمعه ، کمتر از 24 ساعت قبل از بیرون آمدن قندهای مادرش در زمین Conway ، توضیح داد: “اما این چیزی است که در همه این موارد وجود دارد.” وی به شوخی گفت که پوشیدن کفال مانند آنچه که توسط نورپردازهای ساحلی سیلاس کلی و تدی گالاگر استفاده می شود “می تواند راهی عالی برای تحمیل فاصله اجتماعی باشد” و سپس توضیح داد ، “من آن را دوست دارم. فوق العاده سرگرم کننده است و من عاشق دیدن یک تیم سرگرم کننده هستم اما من فکر می کنم در حالی که مردم همه اینها را تماشا می کنند ، ممکن است این واقعیت را از دست بدهند که این یک تیم فوتبال واقعاً خوب است.

حتما بخوانید:
قیمت لوازم خانگی - خرید لوازم خانگی اقساطی با بهترین قیمت

“من عاشق کادر مربیگری آنها هستم. من معتاد فوتبال هستم و همه وقت فوتبال را در هر سطح تماشا می کنم ، بنابراین فوتبال FCS را دوست دارم. و به همین دلیل است که من از مدتها قبل درباره مربی چادول می دانم. تخلف او چیزهای جذابی است. شما نمی توانید او را در بسیاری از مکانها. بنابراین در حالی که مردم می توانند این تعطیلات را در رختکن تماشا کنند و دوستشان داشته باشند ، امیدوارم که آنها نیز از آنچه این تیم برای برگزاری این جشن ها انجام می دهد قدردانی کنند. “

هر سیستم تهاجمی دارای یک شجره است و بسیاری از این درختان خانوادگی فوتبال کاملاً مشهور شده اند. ریشه های “هجوم هوایی” ساخته هال مومه یا نوشته Don Coriel در مورد جنایت در ساحل غربی کاملاً مستند است. گزینه چادول برای انتشار از یک خونریزی کمتر شناخته شده اما نه کمتر افتخارآمیز به وجود آمد که دانش چادول را در مورد زمینه فوتبال به همان اندازه رشته های DNA او تحریف می کرد.

او در کاریویل ، تنسی ، درست در شمال ناکسویل ، فرزند مربی فوتبال دبیرستان در اوایل دهه 1990 بزرگ شد ، زمانی که بسیاری از تیم های دبیرستان تنسی هنوز جمعه شب را با اجرای نسخه های تخلف یک طرفه رانده می شوند جنرال رابرت نیلند در استادیومی که اکنون نام او را در ناکسویل بر روی خود دارد. در همین حال ، در حالی که چادول جوان این گزینه را به عنوان QB دبیرستان در حال اجرا بود ، در آن زمان ، 1992 ، هیت شولر ، نایب قهرمان تنیس های هیسمن ، با خط حمله تنسی وسواس داشت. (نام پسر بزرگ چادول هیت است.)

اکنون که وی تحت تأثیر نقص NFL Schuler به خاک سپرده شده است ، چقدر دیدنی وی در دانشگاه است و باعث تغییر سیگنال تماس تهدید مضاعف در بازی می شود. چادول شماره 21 به عنوان یک کلاس فوتبال AP است. سرمربی شولر ، جانی میورز نیز نایب قهرمان هایزمن بود ، یک هافبک رکوردشکن ، اگرچه کوتاه قد بود. میورز مدام بشارت اهرم را تبلیغ می کرد: “شخص دیگر می تواند بزرگتر ، قویتر و سریعتر باشد ، اما اگر می دانید کجا باید او را بزنید و از چه زاویه ای او را از برخورد با شما باز دارد ، برنده خواهید شد. کلید این بازی یک اهرم است. “

هنگامی که چادول برای بازی در خط حمله به شرق تنسی رفت ، مربی او پل همیلتون بود که از نیروی هوایی به ETSU آمد. همیلتون به فیشر دبری مربی تالار مشاهیر نیروی هوایی کمک کرده بود تا حمله شاهین را به کمال برساند ، حمله ای ترکیبی که فلسفه گزینه سه گانه آکادمی خدمات سنتی (از فرزندان مستقیم یک بال) را با کمی ادویه سالها در برابر WAC علیه ، به خصوص BYU.

چادول هفته گذشته قبل از بازی روز شنبه (البته در زمانی که او فکر می کردم این خلاف لیبرتی باشد نه BYU). “در گرینویل شمالی ، ما یک مدرسه D-II در کمی قدیمی تایگرویل ، کارولینای جنوبی بودیم و من 16 بورس تحصیلی داشتم که بقیه 25 نفر داشتند. بنابراین ، ما به هر مزیتی که پیدا کردیم نگاه کردیم. سوار ون شدیم و همه جا را تمرین کردیم. Wowford (مدرسه FCS در اسپارتانبورگ ، کارولینای جنوبی) که همیشه مجاز به حضور در آن هستیم ، همیشه یک طرح کاملاً تمیز را دنبال کرده است ، بنابراین زمان زیادی را با آنها سپری کردیم ، در حیاط پشتی Furman بودیم ، که همیشه توپ را به خوبی در اختیار آنها قرار می داد هر کجا می توانستیم کاری را برداریم و یک صفحه به آنچه می خواهیم انجام دهیم اضافه کنیم ، آن را انجام دادیم. “

حتما بخوانید:
چگونه فوتبال خارق العاده ESPN با Ravens-Steelers و سایر بازی های NFL کنار می آید به دلیل آزمایشات مثبت ویروس کرونا

این امر منجر به پنجره توهین آمیز مدرسه قدیمی شد ، جایی که شنبه شب BYU و کل ملت معرفی شدند. کیت های اصلی با یک گزینه سه گانه با یک بازیکن خط حمله در موقعیت تفنگ ، به علاوه نکاتی از گسترش با پاشیدن یک پاس WAC به سبک قدیمی که برای اندازه گیری خوبی انداخته شده است. به اصطلاح “کنه های توانا” در خارج از خط حمله ساحلی (مرکز سام تامپسون 5 فوت-9 ، 290 است) جبهه دفاعی بسیار بزرگتر BYU را تمام شب نگه می دارد ، کل شب را 282 یارد می گذارد ، عجله می کند و صاحب ساعت است. در کوارتر اول ، شانتیکلرز از 15 دقیقه 11:09 مالک فوتبال بود ، از جمله یک درایو TD 94 حیاطی که 9:09 به طول انجامید.

بعد از اینکه آن رانندگی تمام شد و خط O روی نیمکت نشست تا نفس بکشد ، یک مدافع که کلاه ایمنی خود را گرفت و نزدیک به نیم ساعت برای اولین بار به زمین مسابقه رفت آنها را فراخواند.

“لعنت ، بچه ها ، این سکسی بود.”

در همین حال ، این D-line نسخه اختصاصی “کلید این بازی اهرم است” را اجرا کرد. جدا از شوت ارزان وحشتناک مهاجم BYU ، زک ویلسون ، در پایان نیمه اول ، تیم Chanticleers با یک خم شدن عالی و بدون استراحت ، 405 یارد را با نقض مجاز بدست آورد ، اما در نیمه دوم فقط سه امتیاز به دست آورد. ویلسون برای اولین بار در این فصل فقط با یک پاس TD بازداشت شد.

سفر نهایی به یک فصل عادی 5-5 تروآ دنبال می شود ، یک بازی پس از استقرار تروجان ها توسط COVID-19 از ماه نوامبر به تعویق افتاد. سپس برای بازی عنوان کمربند آفتاب مقابل Conway No. 17 و شاید شش جام سال نو به Conway برمی گردیم. از هر کدام از بازی های جام دعوت شود ، این اولین بازی خواهد بود. مولت ، ساحل میرتل و آرنج رختکن فصل فوتبال دانشگاه را به راه انداختند. بهشت به همه ما کمک می کند اما شاید به خصوص حریف Chanticleers در این بازی باشد.

گریسون مک کال ، کوارتر خط حمله پس از عجله برای 68 سالگی ، از گلو خیز غرش کرد: “ما کاملا سرگرم می شویم و دوست داریم که مردم آن را دوست دارند ، اما ما همچنین یک تیم فوتبال خوبی هستیم و شاید امشب برخی از افرادی که به آن اعتقاد نداشتند ، آن را باور خواهند کرد.” یارد و پرتاب برای 85. صورتش با چشمان سیاه آغشته شده بود ، انگار که او تازه از قفس Starrcade ’86 بیرون آمده بود ، و در حالی که سعی می کرد صحبت کند ، سر بور و بدون تردید سفید شده تدی گالاگر را در آغوش گرفت. “ما همیشه اوقات خوبی را می گذرانیم زیرا همدیگر را دوست داریم و دوست داریم که این فصل چقدر خاص باشد. اما ما همچنین برای بهتر شدن بسیار سخت کار می کنیم -“

یک وقفه دیگر. زنگ پیروزی دوباره به صدا درآمد. دانشجوی سال اول لبخند زد.

“زیرا هیچ چیز سرگرم کننده ای بیشتر از پیروزی نیست.”
منبع: panjere-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید