انتظار می رود Miami Dolphins QB Tua Tagovailoa در مقابل سین ​​سیناتی بنگال ها به میدان برود


میامی گاردنس ، فلوریدا – منابع به ESPN گفتند ، دلفین تازه وارد میامی ، توا تاگووئیلوا ، روز یکشنبه برابر سینگیناتی بنگال ها به ترکیب اصلی بازگشت.

منابع گفتند که دلفین ها تمام هفته برنامه های خود را برای یک بازیکن خط حمله مخفی کرده اند ، اما از پیشرفت Tagovailoa از آسیب دیدگی در انگشت شست دست چپ خود ، که او را مجبور به از دست دادن پیروزی هفته گذشته برابر جت های نیویورک کرد ، خوشحال هستند. مربی دلفین ها برایان فلورس به صراحت گفته است که “اگر او سالم باشد ، آن مرد است.”

در این هفته ، تاگووئیلوا برای ایجاد پشتیبانی در پایه انگشت شست خود ، از یک آتل سنبلچه ای سیاه استفاده کرد ، در حالی که به بقیه انگشتانش اجازه حرکت می دهد. هنوز مشخص نیست که آیا او در طی بازی آتل یا دیگر تکیه گاه شست را می پوشد. تاگووایلوا در اوایل این هفته گفت که “احساس خوبی دارد” و می خواهد بازی کند ، اما جای خود را به فلورس و کادر مربیگری داد.

این اولین اقدام تاگووویلوآ از زمان مطرح شدن در سه ماهه چهارم باخت 20-13 دلفین ها مقابل دنور برونکوس در هفته 11 به دلیل درگیری های تهاجمی است و او مشتاق بازگشت به زمین است. این تنها باخت او به عنوان یک شروع کننده بود که در سه بازی اولش پیروز شد. خطای تگوویلوآ و دلفین ها نیز با وارونگی مایلز گاسکین که پس از از دست دادن چهار بازی گذشته با زانوی پیچ خورده به ترکیب اصلی بازمی گردد ، تقویت خواهد شد.

حتما بخوانید:
باربری کاشانی اولین اتوبار با تخفیف های ویژه - باربری و اتوبار بارسنتر

تاگووئیلوا هنگام تلاش برای تمرین در 25 نوامبر ، پس از برخورد به کلاه ایمنی هم تیمی دچار آسیب دیدگی شد. تاگووئیلوا در هر جلسه تمرینی با ظرفیت محدود شرکت می کرد و تکرارهای قابل توجهی را در این هفته با مبتدیان انجام داد.

جانشین گسترده جاکیم گرانت روز چهارشنبه گفت که “[Tua] عالی به نظر می رسید … او دقیقاً به همان شکل نگاه کرد. او همان جا را که ترک کرد ادامه داد. “

این یک بازی مهم برای 7-4 دلفین است که باید با سرعت حساب های بوفالوی شرقی AFC (8-3) و چندین تیم AFC که برای یک مکان کارت وحشی رقابت می کنند ، همگام شود. دلفین ها در پایان فصل برنامه دشواری دارند و چهار بازی برابر تیم های مسابقه پلی آف ، از جمله سران کانزاس سیتی در هفته آینده است.


منبع: panjere-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید