“استاندارد هنوز استاندارد است”: چگونه فولادی ها در فصل آشفته حرکت کردند – وبلاگ Pittsburgh Steelers


پیتزبورگ – هنگامی که سیستم ویدیویی مورد استفاده در کاوش فیلم مجازی در جلسه چهارشنبه از کار افتاد ، امنیت پیتسبورگ استیلرز مینکا فیتزپاتریک وحشت نکرد.

وی با تماس تلفنی به افرادی که نیاز به دانستن داشتند هشدار داد و از طریق تماس در سایر قسمت های این بخش شرکت کرد. سپس همه تا پایان مسابقه به سمت Zoom حرکت کردند تا فیتزپاتریک بتواند به طور کامل شرکت کند.

فیتزپاتریک گفت: “چیزی که من از آن استفاده می کنم” سازگار شدن یا مردن “برای بیان چشمگیر آن است.” “این چیزی است که ما در فلوریدا جنوبی گفتیم. من فکر می کنم این یک نقل قول بسیار مرتبط است ، زیرا هر روز چیزی وجود دارد که شما باید با آن سازگار شوید. این شما را از بازی خارج می کند یا از فکر کردن در مورد آنچه باید فکر. “

در فصلی متفاوت از فصل دیگر به دلیل شیوع ویروس کرونا ، استیلرز مهارت سازگاری را فرا گرفت ، و این دلیل بزرگی است که آنها تنها تیم بدون شکست NFL هستند و به هفته یازدهم می روند.

روابط فولادی ها از بالا با مربی مایک تاملین حاصل می شود که امسال امضاهای وی وزن اضافی دارد. از نظر تاملین و استیلرز ، “استاندارد هنوز استاندارد است” ، حتی در یک بیماری همه گیر.

لگد کریس بوسول به خط استاندارد تاملین گفت: “گفته من بیشترین ماند ، مخصوصاً در لحظاتی از این دست.” “چه ما تمام هفته تمرین نکنیم و چه بن نداشته باشیم [Roethlisberger] هفته گذشته هفته گذشته هنوز یک بازی برای انجام یکشنبه داریم و هنوز استانداردی داریم که باید به عنوان یک تیم عمل کنیم و پیروز بیرون بیاییم. این همان چیزی است که شما شخصاً ، مهم نیست که چه اتفاقی می افتد ، باید با یک استاندارد خاص ظاهر شوید و بازی کنید. “

برای رسیدن به اهداف تاملین ، فولادی ها یکی دیگر از سخنان مورد علاقه او را در این سال پذیرفتند: “روی پاهای ما سبک باشید.”

تاملین اغلب در ابتدای اردوی تمرینی از آن استفاده می کرد ، و توصیف می کرد که فولادی ها بدون آمادگی قبلی برای آماده سازی فصل آماده می شوند.

وی در فصول مختلف گفت: “ما باید یک برنامه سختگیرانه داشته باشیم ، اما باید روی پاهایمان نیز سبک باشیم.” و پس از به تعویق افتادن بازی Tennessee Titans ، تاملین خط فصل 2020 را تکرار کرد.

حتما بخوانید:
مبارزه با مایک تایسون فرصتی دیگر به روی جونز جونیور برای الهام بخشیدن به نسلی می دهد

تاملین در مورد تغییرات در فصل 2020 گفت: “ما زیاد زیاده روی نمی کنیم.” “شما می توانید با برنامه های احتمالی در بالای برنامه های احتمالی فلج شوید. ما یک برنامه محکم داریم اما فقط متعهد هستیم که روشن باشیم.” پاها را داشته باشید و آماده باشید تا شرایط را تعیین کند. بنابراین ما با سرعت طبیعی حرکت می کنیم. “

اما حتی قبل از اینکه این حرف را در حضور رسانه ها با صدای بلند بیان کند ، تاملین تیم خود را با این ذهنیت در طول فصل هدایت کرد.

روند سازگاری با شرایط غیرمعمول ناشی از بیماری همه گیر COVID-19 در ماه مارس آغاز شد ، زمانی که تقریباً همه سفرهای پیش از پروژه انجام نشد و تیم ها امتیازات خود را به تنظیمات مجازی منتقل کردند ، به جای مواجهه با مصاحبه با بازیکنان Zoom و FaceTime جلسات حضوری. به زودی همه چیز مجازی شد: پروژه NFL ، جلسات تازه کار و OTA. برای برخی ، انتقال آسان بود. برای دیگران نه چندان.

تاملین گفت: “من سخت تلاش می کنم تا در برابر آن مقاومت نکنم.” “مربیان ما نیز همین کار را انجام می دهند ، اما برخی از ما دایناسور هستیم. اگر بخواهید با اکراه تسلیم می شویم. اما بیشتر از همه ، ما با آن تجربه کسب می کنیم. هرچه بیشتر تجربه کسب کنید ، راحت تر باشید ، ابتکاری بیشتری کسب کرده و می کنید امیدوارم این اتفاق برای همه ما بیفتد. من می دانم که سخت کار می کنم تا این اتفاق برای من و کارهایی که باید برای گروه انجام دهم رخ دهد. “

تاملین همیشه مرد عذرخواهی بوده است ، چیزی که او و تیمش در این فصل تجسم بیشتری داشته اند.

وقتی هفته خداحافظی آنها به دلیل شیوع COVID-19 بر روی تایتان ها از هفته 8 به هفته 4 منتقل شد و آنها را مجبور به بازی 13 هفته متوالی کرد ، تاملین صریحاً گفت: “ما اهمیتی نمی دهیم.”

چند هفته بعد ، فولادی ها خط حمله خود را به دوین بوش از دست دادند ، اما دوباره خود را توجیه نکردند. آنها با رابرت اسپیلن ، بازیکن زیر رادار وارد صحنه شدند و یک رکورد شکست ناپذیر را حفظ کردند.

حتما بخوانید:
چگونه یک اسباب بازی را به زمین بزنیم

و یک هفته پیش ، فولادی ها بدون خط دفاع خود برای سینگیناتی بنگال آماده شدند.

فولادی ها پس از پیروزی 8 هفته ای خود بر ریونز وارد پروتکل فشرده COVID-19 شدند و از آن خارج نشدند. و حتی قبل از اینکه وی از سوی لیگ مجاز شود ، استیلرز پروتکل های بیشتری را اجرا کرد که به لحاظ نظری ارتباط و آماده سازی را دشوار می کند ، تقریباً برای همه مجالس جمع می شود و فقط در گروه های بدنسازی و جلسات وزنه برداری وارد ساختمان می شود. .

پس از اینکه Tomlin روز سه شنبه در جریان کنفرانس مطبوعاتی خود MAC را راه اندازی کرد ، در مورد آماده سازی Jaguars ، یک بازی احتمالی تله ، گفت: “ما یک تیم ده بزرگ نیستیم که این هفته با حریف MAC بازی کنیم” ، Roethlisberger ، محصول MAC ، شوخی کرد. روز بعد مربی اش در دسترس رسانه است.

هنگامی که سخنان تاملین بر زبان آمد ، مهاجم گفت: “من می دانم! من هنوز فرصتی برای استفاده از آن نداشته ام.” “او دوباره در جلسه تیم به آن اشاره کرد و من از این بابت خیلی راضی نبودم. من آن را برمی گردانم ، نگران نباش. من باید بدانم که ویلیام و مری در چه کنفرانسی حضور دارند. ما در این مورد چیزی خواهیم گفت.”

فولادی ها حتی با داشتن چند شوخی ، باز هم همان تیم سخت کوش و شکننده هستند که توسط مربی هدایت می شوند با این اعتقاد که می توانند با هر شرایطی سازگار شوند و در برابر هر طوفانی مقاومت کنند. این استقامت بود که باعث شد آنها حتی در میانه یک فصل عجیب 9-0 شروع کنند.

مدافع کامرون هایوارد گفت: “وقتی صحبت از پیروزی منجر به لرزش می شود یا ارتعاش منجر به پیروزی می شود ، فکر می کنم این کمی از هر دو باشد. “پیروزی باعث ایجاد فرهنگ می شود ، اما فرهنگ باید به این پیشرفت ادامه دهد. شما نمی توانید فقط روی یک بازی استراحت کنید و بگویید که کارتان تمام شده است. یک گروه خوب از بچه ها طول می کشد تا فروتن و ثابت قدم بمانند و این کار را درک کنند. این تمام نشده. “


منبع: panjere-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید