ارول اسپنس با تصمیم یکپارچه برای نگه داشتن کمربندها ، دنی گارسیا را شکست می دهد

[ad_1]

ارول اسپنس جونیور اصرار داشت که علی رغم تصادف شدید اتومبیل نزدیک به 14 ماه پیش ، او همچنان همان جنگنده است.

هر گونه شک و تردید در مورد این اظهارات شنبه شب در استادیوم AT&T در آرلینگتون ، تگزاس از بین رفت. اسپنس در برابر دنی گارسیا مشکلی نداشت و با تصمیم وحدت رویه ، 116-112 ، 116-112 ، 117-111 پیروز شد.

اسپنس با پیروزی کمربندهای وزن سبک وزن خود را در IBT و WBC حفظ کرد. اما پس از ماه ها گمانه زنی در مورد وضعیت اسپنس به عنوان یک مبارز برتر ، او هیچ مشکلی اساسی در برابر قهرمان سابق نداشت.

اسپنس (27-0 ، 21 ناک اوت) با استفاده از ضربه خود گارسیا را فشار داد ، که سبک ضد حمله خود را در طول دوران حرفه ای خود حفظ کرد. در میانه دور ، ضربه اسپنس با پنجه جنوبی باعث تورم چشم چپ گارسیا شد ، در حالی که 30 ساله وی را در آرلینگتون ، تگزاس در مقابل هواداران تحریک کرد.

گارسیا ، که به قدرت خود مشهور بود ، نتوانست به اسپنس صدمه بزند و واقعاً چانه خود را چک کرد ، به جز ضربه ای که بعد از زنگ در یکی از دورهای ابتدایی وارد زمین شد. گارسیا (ناک اوت 36-3 ، 21) توسط پدر و مربی اش ، آنخل تحت فشار قرار گرفت تا احترام بیش از حد به اسپنس بدون شکست را در رینگ احترام بگذارد و هنگامی که در فاصله دور بود ، مشتی را پرتاب نکرد.

[ad_2]

منبع: panjere-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme