[ad_1]

یک منبع ESPN گفت ، بالتیمور ریونز آزمایشات مثبت دیگری را برای COVID-19 انجام داد ، چهارمین روز شیوع ویروس کرونا در تیم که منجر به تعویق بازی پنجشنبه برابر پیتسبورگ استیلرز شد.

یک منبع به ESPN گفت: آزمونهای مثبت روز چهارشنبه شامل یک بازیکن بود.

از روز چهارشنبه ، Ravens هفت بازیکن داشت که برای COVID-19 مثبت بودند یا به عنوان تماس نزدیک معرفی شدند. اعضای کادر مربیگری و پشتیبانی Ravens نیز مثبت هستند.

این تیم روز چهارشنبه بیانیه ای صادر كرد و گفت كه یك كارمند ناشناس مجازات شده است “” به دلیل رفتار در مورد پرونده های اخیر COVID-19 كه بازیکنان و كارمندان راونز را تحت تأثیر قرار داده است “.

Dan Graziano از ESPN روز چهارشنبه گفت ، Ravens اکنون یکشنبه (ساعت 1:15 بعد از ظهر ET ، NBC) برای تیم فولاد بازی خواهد کرد زیرا NFL تصمیم گرفت این بازی را به انجام آزمایش و پیگیری بیشتر موکول کند. .

بالتیمور صبح روز دوشنبه قبل از بازگشایی بعد از ظهر هنگامی که تیم قدم زد ، تاسیسات خود را تعطیل کرد. یک روز بعد ، کلاغ ها پس از آزمایش های مثبت ، مرکز را دوباره تعطیل کردند و تمام فعالیت های تیم را به صورت مجازی انجام دادند ، کاری که آنها روز پنجشنبه نیز ادامه می دهند.

شیوع راونز ساعاتی پس از باخت 30-24 وقت اضافه تیم تنسی تیتانز در روز یکشنبه هنگامی که تیم مطلع شد که جی کی دوبینز و مارک اینگرام مثبت هستند آغاز شد. بعداً دستگاه های بینی براندون ویلیامز به عنوان تماس نزدیک با خطر بالا شناسایی شد.

در این گزارش از اطلاعات جمیسون هنسلی از ESPN استفاده شده است.

[ad_2]

منبع: panjere-news.ir

ایندکسر